Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicáink lesznek. Hogyan...

Kiscicáink lesznek. Hogyan tápláljuk őket és az anyát?

Figyelt kérdés
A macskám amikor elmentünk nyaralni nagyon levékonyodott és mire hazaértünk csont sovány volt. Most már fölszedett magára egy pár kilót de még mindig érezni a csontjait. Vemhes lett. Ahogy számoltam július eleje fele fognak megszületni a kiscicák. Attól félek amikor szoptatni fog még jobban le fog fogyni vagy esetleg megbetegszik. Vitamint adunk neki, de féltem akkor is. Esetleg tudtok valamit, valami vitamint vagy táplálék kiegészítőt? Lehetőleg olcsón.
2009. jún. 21. 12:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tanácsokat, véleményeket!
2009. jún. 21. 22:15
 12/19 A kérdező kommentje:
megszülettek éjszaka a kiscicák, elpusztult megmaradt de nem is baj hiszen első vemhesség és a cica is vékony.
2009. jún. 22. 11:06
 13/19 A kérdező kommentje:
megszülettek éjszaka a kiscicák 2 elpusztult 2 megmaradt de nemis baj első vemhesség és a cica is vékony.
2009. jún. 22. 11:07
 14/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom a 2 ami elpusztult:( De a másik 2höz viszont gratulálok!! :) Jól vannak, szopnak rendesen?
2009. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
köszi szépen az érdeklődést aranyos vagy :) jól vannak tündériek csak az anyjuk kicsit bolhás volt és ezért ők is azok lettek:S de vettünk a maminak bolhanyakörvet párnap alatt letisztulnak majd :)
2009. jún. 23. 20:12
 16/19 anonim ***** válasza:
jólvan, örülök, hogy jól vannak :) Ha bármi kérdésed lenne írj, akár privátba is, nekem már 2 hónaposak a kiscicáim, hátha tudok valamiben segíteni! :)
2009. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2009. jún. 24. 14:03
 18/19 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy lehet privátba irni... :S
2009. jún. 24. 16:38
 19/19 anonim ***** válasza:

A válaszomnál a jobb alsó sarokban lesz /kékkel/, hogy "privát e-mail a válasz írójának"

arra kattints rá és tudsz írni! :)

2009. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!