Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől fél a cicátok?

Mitől fél a cicátok?

Figyelt kérdés
Az enyém minden hangos zajra összerezzen, elrohan,ha összegyűrök egy zacskót,de szívesen alszik rajta.
2009. jún. 14. 17:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A porszívótól meg a vihartól. ha takarítás van vagy mennydörgés, akkor elbújik valahova és órákig nem jön elő.
2009. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Kutyáktól mivel az anyját a szeme láttára ölte meg egy kutya:(
2009. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen járunk orvoshoz, ezzel a problémával két orvosnál is voltunk, mert három éves és a kezdetektől ezt csinálja. Az eredmény: nincs semmi baja, csak szimplán kényes. Ugyanis hófehér hosszú szőrű perzsa, és kakilás után sokat kell mosakodnia. Mosakodni meg nem szeret de tényleg. Régen ritkaságszámba ment, ha hetente egyszer láttuk mosakodni. Mostanában azért napi rendszerességű lett a dolog. Volt, hogy nem mosdott meg kakilás után és kakis volt a szőre hátul a popsijánál, aztán persze nem tetszett, hogy megmosdattuk.


A székletét mindig megfigyeljük, szép egészséges kakija van, a szaga aszpikos eledel szagú. Nem véres neki, hála istennek, és férge sincsen, mert rendszeresen járunk állatorvoshoz vele és mindig megkapja a gyógyszert féreg ellen.

2009. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
a víztől és a narancs szagától.
2009. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a szállítókosarától (amiben orvoshoz szoktunk menni), a kutyától, a hangot adó plüssöktől, a porszívótól, meg magától az utazástól (kóbor volt a lelkem, valószínűleg kocsiból dobták ki :(:( )
2009. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicusom mindentől fél. Nagyon kicsi volt még, mikor találtuk és befogadtuk. Gilisztás volt, nem volt bajusza, csont sovány volt. Mostmeg óirási bajuszos kis duci cicus. Multkor aludt az ágyamon, sétltam a szobámban mire ő fél szemmel figyelt, erre viccből rámutattam és mondtam neki, hogy mit nézel. Erre úgy megijedt, a szeme úgy kerekedett mint a mesékben szokott. NAgyon vicces volt. Amúgy bújocskázni nagyon szeret a lakásban, ott is szoktam előle elbújni és mikor közelbe ér megijeszten (csak egy kicsit)
2009. jún. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szinte mindentől és mindenkitől fél! Engem szeret, mert én neveltem 4 hetes kora óta, de ha közlekedek a lakásban, még előlem is fejvesztve rohangál oda-vissza, pedig soha nem bántottam. Csak akkor teljesen nyugodt, ha vízszintben vagyok vagy ülök, akkor még a nyakamba is bebújik és úgy dorombol, puszilgat. Ki érti ezt??
2009. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ő is a zacskók zörgésétől.
2009. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém minden hangos zajtól, a víztől, a többi embertől. Ja, meg a nagy éjjeli lepkéktől is retteg! Egyszer láttuk, hogy csak ül a szoba előtt, nyávog, nem jön be. Nem értettük miért. Észrevettük a lepkét, nagy nehezen levadásztuk - vicces volt, mikor üldöztük a pillét, a macsek meg futott előle - mikor kitessékeltük a lepkét, végre megnyugodott, és bemerészkedett a szobába. :)
2009. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Húúú az enyém nem sok dologtól...

Pl. nagy vihar, hirtelen jövő hangos csattanások...

A porszívóval tök szeret játszani, úgy szökell, élvezi nagyon, még hecceli is mintha vmi élő állat lenne. :D:D:D

Imádja a zacsikat, szatyrokat, ált. ha hazamegyünk bevásárlásból kötelező odaadni a szatyrokat h legalább egyszer belebújhasson! :):):):)

Szereti a vizet is, bár ez az orosz kékeknél elég jellemző.

Ja és a házimozin bömbölő zenén simán elalszik, nem érdekli :):):)

IMÁDOM!!!!

2009. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!