Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tömblakásban szeretnék macskát...

Tömblakásban szeretnék macskát tartani, ilyen helyen aki tart cicát tudna tanácsot adni? Fiú vagy lány? Lent részletezem!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy régen kertesházban laktam és közel 15 évig volt egy lánycicám de ő sajnos már nem él! Most elköltöztem Budapestre -és újra szeretnék egy kiscicát. (sima házimacska) De nem tudom tömblakásban tudnám e tartani? A régi cicám mindig kint volt csak néha jöhetett be. A gondom még az, hogy mivel ő lány volt ezért mindig voltak kiscicái de akkor ez nem volt gond. Most viszont nem szeretném ha lennének neki, és érdekelne h a műtét drága? Fiú cicával úgy tudom az a gond h vmi büdöset csinálnak a lakásban.

Érdekelne még, hogy az alomra, hogy lehet odaszoktatni? és hogy ezt milyen gyakran kell cserélni? És nem fog elkóborolni a városban? Meg lehet tanítani vmivel h visszataláljon? Köszönöm a segítséget!


2009. jún. 7. 14:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szóba került, hogy esetleg 2 macsek, ezzel kapcsolatban: Hozzánk most jött két lánycica, egy hete, úgyhogy még túl sok tapasztalatom nincs, de a keveset leírom:


Mivel kicsi a lakás, én semmiképp nem akartam kettőt, de párom ragaszkodott hozzá, hogy napközben ne unatkozzon. Nos, mint mondtam még csak egy hétnyi tapasztalat van, de az alapján így kölyökkorban nagyon jó, hogy ketten vannak, mert ha ezt amit egymással csinálnak, a lakással tennék, az nem lenne túl kellemes :). Amikor megérkeztek meg voltak illetődve nagyon, de mindenhova hívták egymást, így pár óra alatt megszokták a helyet... és egész nap el vannak otthon kettesben... nem kell beengedni őket az ágyba (tapasztalat: ha egy macska van, azt kétptelenség ágyból kizárni, mert végignyávogja az ájszakát, hogy ő magányos :) ), de ketten elalszanak összebújva...


Szóval most egy hét után én kétmacska-párti lettem, de tudom, hogy később, ha már kétszer annyi gond, kétszer annyi szőr, akkor megbánhatom... csak gondoltam ez neked is támpont esetleg :)


Most dolgozom, este visszanézek és írok még lakás-kölyökmacska tapasztalatokat... :)

2009. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!