Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 8 hetes kan Maine Coon...

Egy 8 hetes kan Maine Coon cicust kapok. A párom azt akarja, hogy külön helye legyen a szuterénbe. Megszokja, hogy Wc-éshez lépcsőznie kell? Meg fogja találni?

Figyelt kérdés
A szuterénbe lenne külön szobája ahol az alvóhelye, tálkája és a játékai, meg az alomtál van. Ha otthon vagyunk velünk lehet egész nap. Este, ha lefekszünk, vagy ha nem vagyunk otthon akkor lenne a szuterénbe.
2009. máj. 28. 20:44
 1/8 anonim válasza:
100%
Persze, hogy megtalálja.
2009. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. A párodat zavarja a macska, ezért éjszaka nem lehet a lakásban. De ha nem vagytok otthon, akkor miért nem lehet fent? Akkor kit zavarna a lakásban? Szerintem jobb lenne ilyen tisztázatlan helyzetben kicsit várni a macskatartással, mert macska láthatja a kárát. Akkor vállald a cicát, ha a párod is szeretné és nem csak miattad.
2009. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A páromat nem zavarja, de a mozgásérzékelős riasztó bekapcsol, ha felugrik a székre, vagy bútorra.
2009. máj. 29. 10:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, bocs. Akkor mozgásérzékelős riasztó mellett alszotok vagy másért nem lehet éjszaka a macska a lakásban? Igazság szerint én napi 4-5 órát kevésnek érzek, amit a macska normális körülmények között élhet. Ha a maradék 20 órát egy szobába bezárva kell eltöltenie, akkor az szerintem nem jó. De lehet, hogy csak én nem értem a helyzetet.
2009. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak a fenti hálószobánál van a riasztás éjszaka kikapcsolva. De igazad van, már találtam megoldást, hogy a cica bejárhassa mindig az egész házat. Nem vagyok gyakorlott cicatartó, de erre jó ez az oldal, hogy meg lehet beszélni a dolgokat és tanácsot lehet kérni.
2009. máj. 29. 12:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülök neki! Nekem az a tapasztalatom, hogy a cicák a legszuverénebb lények. Ha ők dönthetnek arról, hogy hol vannak szívesen és hol érzik jól magukat, akkor semmi vizet nem zavarnak. Olyan még nem volt, hogy én választottam volna nekik alvóhelyet és az megfelelt volna. Ha ők választhatnak, akkor békében elintézik és boldogan jönnek mennek...Ha viszont zárt ajtót látnak, akkor addig ügyeskednek, amíg ki nem jutnak, szét nem szednek valamit. Kényesek az önállóságukra.
2009. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én inkább azon aggódom, hogy ha az alomtál a szuterénbe van akkor talán nem megy le az emeletről, hanem ott végzi el a dolgát ahol van. Elég nagy a ház 3 szintes. Nem szeretnék minden szintre alomtálat tenni.
2009. máj. 29. 13:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Eleinte a cicához közel kell tenni az alomtálat, hogy megszokja az új helyet, később amikor már ismeri a lakást lehet arrébb vinni, és a helyére kerülhet.
2009. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!