Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Undok a macskám! Mit tegyek?

Undok a macskám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy 3 éves kandúrmacskám, én neveltem fel! alig jön a hozzánk és akkor sem hagyjam magát simogatni..ötletek?? :"((
2012. jan. 19. 22:05
 1/6 /Anita_'94/ ***** válasza:

Próbáld egy picit hanyagolni, hátha akkor jönni fog.

Nekem pont a másik véglet. 9 éves kandúr és le sem lehet rázni :)

2012. jan. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vegyél kézbe pár fincsi falatot amit nagyon szeret és simogasd, ha jól viselkedik adj neki fincsit. így társítja majd a fincsiket a simogatáshoz. de ez időbe telik szóval ne várj változást 1 nap alatt.
2012. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő egy magányos természetű, nem minden macska szereti ha piszkálják.
2012. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szépen lassan próbáld meg magadhoz édesgetni, sose tegyél hirtelen, erőszakos mozdulatokat.

Nekem sikerült:) Most már mindig magától jön és dörzsölőzködik!

2012. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A lényeg, hogy foglalkozz vele sokat. Mielőtt megeteted simogasd meg, közben ne mert azt nem nagyon szeretik. Simogasd sokat, játssz vele, de ne kezdj el vele rögtön órákat foglalkozni hanem szépen fokozatosan. És amikor simogatod gyengéden tedd azt. :)
2012. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát mi elvittük a kiscicánkat bátyámékhoz, 6-7 hónapos koráig hízelgett,dorombolt,ölbe mászott,most meg már rájuk se bagózik,kiugrik a kezükből :S és ők se tudják,hogy mit csináljanak vele :(
2012. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!