Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítással kapcsolatos...

Ivartalanítással kapcsolatos kérdés, fontos! Mit csináljak a cicámmal, hogy ne járkáljon?

Figyelt kérdés
Pár órája esett át a műtéten a nőstény macskám. Rendesen felébredt, nem volt ezzel semmi baj. Mióta tud mozogni, folyamatosan járkál és imbolyog, aztán eldőlöget szegény. Mit csináljak, hogy egy helyben maradjon? Nagyon ideges vagyok! Félek, hogy valami baj lesz így a sebével, egyszerűen nem marad nyugton.
2011. máj. 7. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz :) jobb neki, hogy mászkál, hamarabb kimegy az altató hatása
2011. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

ne aggódj, mindegyik egyből ezt csinálja, a sebnek ettől nem lesz baja!

csak figyelj oda rá, nehogy leessen valahonnan, v beverje a fejét. próbáld meg nyugtatni,h. aludjon. de nem baj ha mászkál kicsit, csak legyél mellette.

2011. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Esetleg ha van ilyen szállító ketreced, abba tedd be addig, ott lefekszik, tud pihenni. Másképpen nem nagyon tudod megakadályozni...
2011. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem van egy szoba kennelem, oda csuktam be egy napra, igaz őt tüzelés alatt ivartalanították, sajnos eléggé vérzett is miatta, ezért különösen figyelni kellett rá.
2011. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat:)


A hordozó ketrecbe becsuktam az előbb, de annyira keservesen kaparta a rácsot szegénykém, hogy kieresztettem. Meg amúgy is belehányt. Annyira sajnálom, olyan kis esetlen most. Adni akartam neki vizet, de nem akar inni, ez is idegesít, mivel a műtét miatt reggel óta nem ihatott.

2011. máj. 7. 15:05
 6/19 anonim ***** válasza:
Nagyjából egy nap amíg kimegy az altató hatása addig szépen figyelgesd hogy mit csinál. A mienk is ahogy hazahoztuk ment is, pedig dőlöngélt, elesett de azért csak ment a feje után és akart volna már enni is. Engem is a frászt kitört hogy ilyen kótyagosan is ugrott volna már fel a konyhapultra, szekrényre stb., féltem hogy leesik ezért szépen mentem utána mindig és megakadályoztam hogy veszélybe sodorja magát. Éjjel szerencsére nem volt gond, bedugtam az ágyba és végighorpasztotta az éjszakát, másnap pedig már kutya baja se volt.:)
2011. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Annyit még elfelejtettem hogy ha nem akar inni az nem is baj mert ilyenkor még félre nyelhet. Megnedvesítheted neki a száját hogy jobban érezze magát.
2011. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi:)


Igen, a száját már locsolgattam vízzel, csak félek, nehogy kiszáradjon...

2011. máj. 7. 15:32
 9/19 anonim ***** válasza:
szia! Pár napja estem át ugyanezen. Az enyém kb 20x hányt és belefeküdt, aztán bepisilt...és jééé bele is feküdt, viszont nem engedte h közel menjek hozzá, szóval remek volt. Viszont kb egy nap alatt jobb lett, aztán ez már a 3. nap, de még mindig nem nagyon ügyes. Sztem fáj neki a heg úh nem ugrál nagyokat. Amúgy én azt csináltam h mentem utána és ha el akart esni, akkor elkaptam. Nem igen lehet mást. Az ivás miatt ne aggódj az enyém kb 48 órán át nem volt hajlandó inni, de nem lett baja. Meg amikor már nem dölöngélt adtam neki tasakos kaját, abban van sok folyadék és azt szívesen megette
2011. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mi is kínáltuk a kedvenc tasakos kajájával meg vízzel, de semmit nem fogad el. Reggel óta nem ivott, ezen aggódom főleg. Amúgy egy ideje gubbaszt a foteljében, nagyon elesettnek tűnik. Ugye ez is normális?
2011. máj. 7. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!