Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek? (Kerdesed tul...

Szerintetek? (Kerdesed tul rovid, magyarazatod tul hosszu)

Figyelt kérdés

Hogy vegyem ra anyumekat, hogy vegyenek vagy vehessek magamnak egy kiscicat??

Azt mondjak nagyon nagy felellsseg, de ez szamomra nem nagy gond..

bocs a helyesirasi hibakert

by telefon

12/L


2011. febr. 26. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem családi házban laktok,és ők nem szeretnék,hogy minden csupa macskaszőr és macskakaka szag legyen,akkor ne erőlködj.Lakásba nem való egy olyan szőrös állat,amelyik mindenhol ott van(mert a tengerimalac csak a saját kuckójában),rosszaságokat csinál-pld.felmászik a függönyre,és azt utána meg lehet nézni-,kifötri a földet a virágcserepekből,feltelepszik a vitrinbe a poharak közé,belefekszik a fotelba,ahová utána szeretnél leülni fekete nadrágban-háát...
2011. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!! Szerintem okosan sorakoztasd fel az érveidet, hogy valòjàban miért is szeretnéd! Ez arra is jò, hogy magadban komolyan àtgondold, tényleg tudod -e vàllalni a felelôsséget, mert gondolom pàlyavàlasztàs elôtt leszel nemsokàra és akkor esetleg egy màsik vàrosba kerûlhetsz, stb, akkor igencsak hétvégi cicagazdi leszel... ha esetleg van testvéred ôt is bevonhatod a dologba, persze ha nyitott, de szerintem ha tényleg komoly vagy, akkor ezzel esetleg szûleid elôtt is megmutathatod, hogy màr kész vagy ekkora felelôsségre... tudod, elôszôr egy nôvény, aztàn egy àllat, az ezt kôvetô meg még messze van, vagyis a gyerek :) Ha kitartò vagy, akkor az is lehet egyfajta jel a szûleidnek, hogy hàt ez a gyerek nagyon akarja, nekûnk annò ìgy lett kutyànk a bàtyàmmal..

Sok sikert, és ìr majd meg, hogy hogy sikerûlt a meg gyôzés :)

cupp

2011. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi:))
2011. febr. 26. 15:08
 4/7 Vohu Manah válasza:

Szia!


Mint nagy tapasztalattal rendelkező cica - tartó, tudom, mire gondolnak a szüleid, amikor azt, mondják nagy felelőség. Igaza van az első válaszadódnak, attól tartanak a szüleid, hogy szőrös lesz minden, és kakaszagú. A szőrt gyakran kell takarítani, lehet a cicának külön alvó helyet csinálni, és kiskorától megtanulja azt. Kaka téma --> cicák nagyon okosak, és sokkal könnyebben alomba lehet szoktatni. --> szag így lesz úgyan, de tudja, hogy hol a wc. Ami nagyon fontos a cica tiszta állat, ezért sűrűnk kell takarítani az almot, mert, ha túl koszosnak találja elmegy máshova. Ha tényleg nagyon szeretnéd azt a cicát, a szüleid előbb-utóbb meg fogják engedni, hogy tarts. Sok sikert!

2011. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okok próbálkozok:)
2011. febr. 26. 19:59
 6/7 anonim válasza:

Velem is így volt , sokat könyörögtem anyuéknak de összejött:)

Szerintem mond meg anyudéknak, hogy felelősséget vállalsz érte és hogy megértél erre a feladatra szerintem nem felesleged mert ha menhelyről fgadtok örökbe egy kis életet menthttek meg!

Egy cica sok - sok örömet okoz a családnak anyudnak is hiddel, az én anyum és sök örömét leli a cicánkban!

Hajrá majd értesíts milett:)

2011. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én a "valamit valamiért" példát szoktam felhozni és a bűntudat keltést.

meg értelek én is eben a helyzetben vagyok

2011. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!