Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legmenőbb luxusmacska?

Melyik a legmenőbb luxusmacska?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy cicát, de nem holmi utcai fajtát, hanem valami mutatósat. Egy millió a keret, de ha nagyon szép, lehet kicsit több is. Milyen cicát ajánlanátok?

#cica #luxus macska
okt. 15. 12:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, ennyire menő úgysem lehetel: [link]
okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Engem inkább az érdekelne, hogy a legmenőbb luxusmacska hová megy?
okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%
A bengáli gyönyörű leopárdmintás híresen drága macska. Aki látja biztos megdicséri majd, én macskakiállításon találkoztam velük, ajánlom menj ki egyre te is, ott sok egzotikus fajtatiszta macskát láthatsz, és a tenyésztőktől érdeklődhetsz is.
okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg az a szempont, hogy drága és menő legyen?? Én most nem kezdelek el azzal traktálni, hogy a mentett cirmos is ugyanolyan aranyos (pedig igaz), semmi bajom a fajtatiszta macskákkal, teljesen értem, ha valaki beleszeret egy adott fajtába és annyira szeretné, hogy hajlandó érte nagyobb összegeket fizetni. Nekem is van egy ragdollom az utcáról begyűjtött macska mellett, mert nagyon beleszerettem a fajtába. De ha nincs semmi fajtaszerelem, akkor minek? Felvágni? Minél drágább legyen, hogy ha megkérdezik, elmondhasd, hogy cirmike 1 milla volt? Azért ez némileg szánalmas.
okt. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egymillió kevés lesz. Annyit egy utcaira is ott lehet hagyni az állatorvosnál, ha komolyan veszed.


De amugy... Mire kell?

okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon cuki a toyger. De szerintem 1 millióért nem kapható.
okt. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!