Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon van erre megoldás?

Vajon van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítségre lenne szükségem‼️


Ausztriában dolgozunk.

Fél évente járunk haza,mivel szezon munka.Általában 8órás autóút.Van egy cicám akit egész eddig hordtunk magunkkal,és egész jól viselte:2-3 nyávogás után szinte végig aludta az utat.


Most ,mielőtt jöttünk volna haza, bepisilt !!!!egyszer!!!!

Tudtam hogy nem normális ,mivel annyira elszigetelt helyen vagyunk,felhívtam az itthoni állatorvosunkat, hogy ez történt,szerintem a cica nagyon stresszel , mert látja hogy pakolunk.Az állatorvosunk szerinte ez hülyeség,biztos húgyuti fertőzése lehet stbstb.

Nem volt neki ,elvittük orvoshoz.


Elindultunk hát haza,pár napra ezt követően.Hátra ültem mellé,simogattam stb.Próbáltam én is nyugodt lenni hogy ne érezze rajtam sem ezt a feszültséget.Majd ahogy elindultunk féktelen nyávogásba kezdett,sehogy sem tudtam megnyugtatni ,lihegett (attól féltem sokkot kap).

Sírtam,teljesen kétségbe estem.


Előttünk áll még két ilyen út,most Novemberben fogunk vissza menni, és már most félek.

Nem szeretném cipelni,de muszáj!Nincs ki vigyázzon rá, és hozzáteszem.Amikor ide hazaérünk vagy akàr oda ki, kinyitom a hordozót és ha mi sem történt volna,minden újra szép és jól érzi magát.

Tehát az utazással van a probléma.


A kérdésem az lenne, hogy ki mit ajánlana?Feliway és hasonló dolgok semmit sem segítettek.

Beszéljek egy másik dokival és kérjek nyugtatót az útra?Van egyeltalán olyan ami csak egy icipicit “ütné ki”? Az ő érdekében keresem a megfelelő válaszokat.


Nyilvàn az lenne a legjobb ha nem mennénk.De ezt a két utat még ki kellene bírnunk.Egyébként idáig nem volt gond, az utolsó egy-két alkalommal kezdte ezt.Gondolom ő is öregszik már és nem igen tetszik ez az egész neki.


Köszönöm!


tegnap 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha találsz valami megoldást, kérlek írd itt meg, mert nálunk is ez a probléma, egy állatorvosi úttól is kikészül, végig ordít, liheg, tiszta vörös lesz a feje (fehér cica), feldagad az orra, szinte sokkot kap :( itt egyik doki sem mondott rá semmit. A másik is így viselkedik.
ma 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huuuu.Nálatok akkor durvább a helyzet!!Remèlem kapunk itt hasznos tanácsokat!Más platformokon senki nem kommentelt .. már csak tényleg itt reménykedem!!
ma 01:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!