Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 8honapos befogadott cica...

8honapos befogadott cica depis. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Elso 3 nap nagyon baratsagos bújós volt, maszott ram este es rajtam aludt. De ez csak 3 napig tartott. Egesz nap alszik. Csak enni kel fel es pisilni kakilni. Ide se jon hozzam. Mi lehet a gond? Nem ertem . Elszomorít. Csak alszik …. Odamegyek tobbszor simogatom, picit dorombol de ugy erzem meglenne enelkul is…..
tegnapelőtt 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Holnap vidd állatorvoshoz. Lehet, hogy beteg. Bent van tartva?
tegnapelőtt 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ne szomorkodjal, hanem szedd ossze magad es vidd el orvoshoz.
tegnapelőtt 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen benti cica. Nem tunik betegnek , hajnal 4 kor nagyon beindul es jatszik szaladgal. De ez tart 5 ig. Aztan ennyivel letudta a jatszast…. Felkel azert enni sokszor, sot ha a konyhaba megyek keri is a kajat
tegnapelőtt 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Miért, most komolyan mi a fenét akarsz? Hogy össze-vissza rohangáljon, borítson le mindent mindenhonnan, téged meg karmoljon össze vagy mi? 🤷‍♂️
tegnapelőtt 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cicák ilyen 4-6 órát aktivak egy nap kb.,azt is főleg napnyugta/napkelte környékén, amúgy alvás meg döglés a program, nekik ez a normális. Ha felveszel egy ritmust akkor ebből valamennyire ki lehet mozditani, pl ha este lefárasztod lehet nem kel fel 4kor csak késöbb. Első pár napban amíg pánikolt az új környezett miatt addig lehet bújósabb meg aktivabb volt, aztán lemerült. Persze ha ránéz egy orvos abból nem lehet baj.
tegnap 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem átlagos macska viselkedés. Én a macskáimat csak reggel meg este látom, napközbem alszanak. És ők se mindig bújnak csak amikor igényük van rá.
tegnap 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!