Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit nem csinálok jól?

Mit nem csinálok jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Árván maradt kiscicát gondozok 8 napja.

Ma nyilt ki a szeme. Vettem neki cicatej potló tápszert, azzal cumiztattam eddig amiből szopizott is.

Tegnap észre vettem, hogy nem szopizik úgy ahogy szokott, alig eszik valamicskét :(

Elvittem állatorvoshoz tegnap délután, kapott két szurit, meg valami probiotikumot a szájába.

Éjjszaka többször is felkelek, próbáltam de nem eszik, vagyis nem szopizik. Ezidáig napközben sem szopizott, annyit nyelt le ami a cumisüvegből kifolyt.

Nem tudom már mit tegyek, tanácstalan vagyok :(



szept. 25. 11:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A cumi okés, eleg nagy a lyuk?

Tápszer váltás esetleg?

Orvos mit mondott, mi lehet a gond?

szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Cumi rendben, csöpög a tápszer belöle ha lefelé fordítom az üveget.

Tápszert eddig megette nem volt gond, tegnap kezdte hogy nem igazán akarja ezért is vittem orvoshoz, mert nem szopizott úgy ahogy szokott.

Doki azt mondta, hogy látszólag nincs baja a cicának, láztalan és élénk hangos is, de azért adott neki egy kis probiotikumot meg kapott immunerősítőt. De továbbra sem akar szopizni

szept. 25. 14:51
 13/19 anonim ***** válasza:

A szeme biztos nincs begyulladva?


Próbáld szeretni gondozni! Szerintem igazábol mindent jól csinálsz. Jobbulást kívánok a cicusnak! :)

szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem gyulladt a szeme, ma reggelre nyitotta ki csak a szemeit.

Mintha egy kissé jobban szopizni most, remélem újra úgy fog szopizni mint pár nappal ezelőtt.

Köszönöm mindenkinek a hasznos hozzászólásokat, és szurkolás. Szép estét mindenkinek! :)

szept. 25. 21:15
 15/19 anonim ***** válasza:
nagyon örülök (13-as voltam) :)
szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 András8411 ***** válasza:
Mi a helyzet a Picurral? :)
szept. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel.

(2 elhagyott cicát nevelünk)

szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A cicus jól van!

Szopizik rendesen, tegnap voltunk állatorvosnál átesett az első féregtelenítésen :)

2 hét múlva ismét vinni kell majd, de az orvos azt mondta, látszólag egészséges, szépen fejlődő cicus.

okt. 4. 20:58
 19/19 anonim ***** válasza:

De jó, pont ma akartam rákérdezni, hogy mi újság, de féltem..

Örülök a jó híreknek!

okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!