Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kivittem a benti macskát,...

Kivittem a benti macskát, hogyan lehetne megnyugtatni?

Figyelt kérdés

3 hete van nálunk, 3 hónapos, azóta csak 2x volt kint, akkor is hordozóban (mikor orvoshoz vittük), előtte kinti-benti volt. Ma kivittük kézben pár percre, azóta egyfolytában nyávog és ki akar menni...

De itt ha kimegy valószínűleg sosem látjuk többé. Ezelőtt még az ajtó közelébe sem ment ha nyílt 😩


tegnap 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Hat, ne engedd ki es idovel elfelejti.
tegnap 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Valószínűleg unatkozik. Benti macskat is vinni kell setálni
tegnap 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
nem vagyok nagy macska tudó emberke, szóval nem okoskodásként írom, de nem lehet venni hozzá valami sétáltató dolgot, hámot, és elvinned sétálni? kutyások is kibírnak napi 3 óra kutya sétáltatást
tegnap 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van hám nekik is, kertesházunk van egyébként, csak a főúton... Itt felnőtt macskát nem is látsz, még kölyökként annyi nekik 🫣

Most elaludt, remélem jobb kedvvel ébred 😔 jól elcsesztem 😐

tegnap 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Semmit nem csesztél el, csak eszébe juttattad a kinti levegőt. Kertbe, udvarra néha kiviszed hámmal az miért nem opció? 😄 Utcára nem kell kiengedni, nem is értem ez hogy jött szóba.
tegnap 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Amugy en csak megjegyeznem, hogy ez a “neha kiviszed hammal” dolog nem feltetlenul ugy mukodik, ahogy azt az ember kepzeli.

Anno az en macskam onnantol kezdve hogy elkezdtem napi 1x kivinni, ejjel-nappal az ajtoban ulve uvoltve nyavogott, annyira ki akart menni. (Ivartalanitott volt).

Szoval en ezt nala nagyon gyorsan be is fejeztem, mert lakasban eltem es ezt nem lehetett birni idegekkel.

tegnap 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
A macska marhára nem úgy fogja fel a sétáltatást, mint a kutya, szóval ezért nem lehet nagyon látni sétáltatott macskát.
tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Amúgy ja, igaza van a 6osnak, ha egyszer kiviszed, onnantól fennáll a szökés lehetősége, ezért jobb ki se vinni őket. Az ajtóban tipródnak, amint nyílik kisurran a lábad mellett. Jobb a kifutó, ami kapcsolódik a házhoz.


Most mást nem tudsz tenni, mi t vársz, amíg elfelejti, hogy van kint is világ.

ma 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!