Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bepisil a cica. Van egy...

Bepisil a cica. Van egy 10éves házi cica, csak benti. Nem beteg. Kb 2hós kora óta vannak időszakok amikor bepisil. Ez most heti rendszerességű lett. Először azt hittem, hogy azért mert csak egy alom volt neki, de azóta lett 2. Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
8hónapos a kisfiam kicsit nehéz heti szinten pisit takarítani+ most költözünk saját lakásba, nem szeretném ha agyon lenne pisilve.:( macska kiengedése nem opció, nincs kert.

szept. 17. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Fiú, lány? Ivartalanítva volt? Figyeled amikor pisil, nem esik nehezére, nincsenek fájdalmai?
szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány, ivartalanított. Nincsenek fájdalmai. Inkább bosszúnak tűnik, de nem tudom miért. Már 10éve?!😪
szept. 17. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan a teljes hólyagját kiengedi vagy csak kis adagokat ereszt ki?


Vannak bútorok, amik magasan vannak és ő felmászhat rá? Helyek, ahova elvonulhat, és lehet "magánélete"? Eleget játszotok vele?

Nincs állandóan cserélgetve a kaja és az alom? A macskák a megszokás rabjai, szeretik az állandóságot, bármi megboríthatja a lelkivilágukat. Most épp a költözés. Vagy a gyerek...

szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Stresszel szerintem. A baba és a költözés is megviselte gondolom, a macskák érzékenyek a változásokra. A pisiszagot alaposan el kell tüntetni, mert amíg érzi kicsit is, oda fog pisilni. Feliway párologtatót próbáljátok meg esetleg.
szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!