Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha pár órára elszökött a...

Ha pár órára elszökött a lakásomban élő macskám, vemhes lehet?

Figyelt kérdés
A macska nem ivartalanított, mivel kizárólag a lakásban járkál. Egy hete az új lakás ablakán véletlenül kiszököttt pár órára.

szept. 15. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Tüzelt?
szept. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Csak ha egy kandúr bele élvezett
szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha még akarod előzni, vidd el állatorvoshoz. Nem késő még ivartalanítani.

Ha meg még akarod tartani, figyeld, hogy pár héten belül változik e a cicije(megduzzad), és nő e a pocakja. Ha ez mind megvan, cica áldás jön.

szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tüzelt?


Nekem is kizárólag benti cicám van, de attól még ivartalaníttattam

szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen, megeshet a dolog. Valami rafkos utcai kandur nota bene megbecstelenítheti a kis szexre vágyó hazicicust ha az kiszökik. Árulkodó jel ha máshogy viselkedik, idegen macska szörszálait látod rajta és esetleg bolhás. Hozzáértő tapintással 30 nap után meg tudja állapítani, vagy ultrahangra 20 nap múlva. Kicsit több mint 2 hónap múlva minden bizonnyal tudni fogod 😊🙂😊
szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Pár óra és egy kósza kandúr bőven elég, ha éppen tüzelt.
szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem kinti-benti cicám volt.

Én úgy vettem észre, hogy "babákat" vár, mikor egyszer a szokásos simizés közben mozgást éreztem a pocakjában.

Mondjuk előtte is picit látszott, hogy nagyobb a hasa, de annyira nem volt feltűnő, azt hittem, csak sokat evett.

Utána napi program volt, hogy a kezemmel "monitoroztam" a picik mocorgását (életem legszívmelengetőbb élményei között van az az időszak 😊). De ha biztosra akarsz menni, nyilván irány a doki.

szept. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Gyorsan vidd dokihoz, vemhesen is elvégzik az ivartalanítást bizonyos ideig.
szept. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Hogy a fenében lehet elviselni egy nem ivartalanított nőstény macskát bent? Imádom a macskákat, nem azért, de mikor az enyém tüzelt (5,5 hónapos volt csak, két héttel későbbre volt időpontunk ivartalanításra), egész nap vonaglott a földön, nyávogott panaszosan és tolta a seggét mindenki lábának 😅 minden szeretetem ellenére rohadt idegesítő volt, ráadásul 1 hét szünet után újrakezdte, mert amíg nem vemhesülnek, képesek átlag 2 hetente tüzelni. Azt hittem, megbolondulok tőle, mire végre eljött az ivartalanítás időpontja. Szóval már csak ezért sem értem, hogy miért ivaros, a várható betegségekről nem is beszélve...

Amúgy igen, lehet vemhes, senki se tudhatja biztosan.

szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
10%
nem,hanem TERHES
szept. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!