Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskaürülék tele van...

Ha a macskaürülék tele van apró, kb. 1mm-es fehér golyócskákkal, az természetes?

Figyelt kérdés
Vagy olyan éhes volt, hogy hungarocellt evett? Kóbor macskárol van szó, akinek nem adtam kaját, de bejött a kertünkbe, ahol ki volt rakva némi hungarocell a lomtalanításra várva. Lehet, hogy azokból evett?

szept. 11. 12:24
A kérdező szavazást indított:
Nem evett hungarocellt, a golyócskák természetes úton keletkeztek.
Biztosan megkóstolta a hungarocellt.
Megette az egereket, akik előtte megrágták a hungarocellt a kertben.
Nem tudom, de engem is érdekel.
Nem tudom, és nem is érdekel.
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Azok peték, amit az ürülékében láttál. Férges a macska.
szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
1.-nél a pont, peték.
szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Direkt ott hagytam megfigyelés céljából, de hetek óta nem kelt ki azokból semmilyen féreg. Arra gondoltam, hogy esetleg valami csontokat evett valahol, és azokból keletkezhetett.
szept. 11. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
A bélféreg belső élősködő. Ahhoz, hogy kikeljen, szaporodjon, meg kell, hogy egye valami a petét, ürüléket. Kint a levegőn nem életképes.
szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mibe szarik a macska? Ha alomba, akkor lehet, hogy bele forgatta a szart és alom darabok ragadtak bele csak.
szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Vélhetően bélférges. Egy féreghajtás ajánlott.
szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!