Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan védjem a kárpitozott...

Hogyan védjem a kárpitozott széket?

Figyelt kérdés

Albérletbe költöztem, sajnos mindegyik szék kárpitozott, és szintén sajnos, mindkét macskám kaparós. A tulaj mintha nem nagyon értette volna, hogy mi bajom ezzel, mert "az előző lakó macskája se kapart", hát, az enyém fog, de ezt neki is mondtam. Erre az volt a válasza, hogy "ne aggódjak", meg "megoldjuk", csak hát ki tudja, ez mit jelent, nem örülnék, ha a végén levonná a kaucióból. Viszont olyan huzatot, mint amit pl. kanapéhoz lehet venni direkt macskák miatt, székre egyszerűen sehol sem találok.


Végül kínomban arra jutottam, hogy veszek rájuk vastag ülőpárnákat, illetve még korábbról van olyan bútorra rögzíthető lap, amit nem szeretne a macskák, és az megy a támlára. De hát ez sem ideális...



szept. 10. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én annak idején pléddel takartam le a kanapét, de nem volt annyira célravezető.

Farmerből láttam, hogy varrnak fotelra védőt, az biztos jobban bírná.

Van még macskariasztó spray, de azt nem tudom mennyire lehet hatásos.

Mindenképpen legyen saját kaparófájuk, akkor hátha nem támadják be a bútorokat.

szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek, csak keresni kellene, google a barátod... Csak annyit írtam be, hogy "macska búrot kaparó". 🤦


[link]


[link]


[link]

szept. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na jó, most már komolyan :D, tényleg a kr.va anyámat, amiért én nem találtam meg valamit a neten, és emiatt kiírtam egy kérdést? Próbálkoztam, ld:

"Viszont olyan huzatot, mint amit pl. kanapéhoz lehet venni direkt macskák miatt, székre egyszerűen sehol sem találok", btw,a védőfóliát én is megtaláltam.


Egyébként köszönöm.

szept. 11. 07:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!