Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SÜRGŐS! Mit csináljak a...

SÜRGŐS! Mit csináljak a kertünkben levő kóborcicákkal? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja szült 4 kiscicát a kertünkbe egy kóborcica, és megsajnáltuk őket szóval elkezdtük őket etetni. Megpróbáltuk elajándékozni a kicsiket amikor nagyobbak lettek, de 2 közülük nagyon vad, el sem tudjuk kapni őket. A másik kettő pedig fiú, ők nem kellettek senkinek. Van már három cicánk, ők is nagyon stresszesek mióta az új kiscicák elfoglalták a kertet. Nem tudom mit csináljak velük, megtartani biztosan nem szeretnénk mert nem tudunk eltartani 8 macskát. Próbáltunk már keresni olyat aki kijön értük és befogja őket, de ez is 20 ezer forint/macska, nincs ennyi pénzünk. Tehát elég kilátástalan a helyzet, de ha meg nem adunk nekik enni félek hogy éhenhalnak.

aug. 28. 01:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Cukik vagytok, de ez sajna ilyen :( mivel az emberek b@sznak ivartalanítani a cicákat és csak kirakják őket az udvarra rengeteg a szaporulat, minden menhely, állatmentő tele van cicákkal.


Most mekkorák egyébként?

aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
És megint megjelent a "tenyésztő-szaporító ivartalanító".😄
aug. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
2 hónaposak most. :( Úgy döntöttem hogy az egyiküket aki beteg volt megtartom, a többieknek meg egyelőre csak vizet rakok ki és kevés kaját hátha elkezdenek vadászni vagy elmennek máshova.
aug. 29. 12:11
 14/14 anonim ***** válasza:
Kár volt etetni őket, nem hülyék, oda mennek ahol enni kapnak, jól odaszoktak. Mostmár mondhatni a tieid, a vadakat nem tudod örökbe adni senkinek, kegyetlennek hangzik de én egy falatot nem adnék nekik, előbb utóbb elmennek.
okt. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!