Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik olyan alom, ami...

Létezik olyan alom, ami valóban magában tartja a szagokat?

Figyelt kérdés

Egyetlen oka, hogy nincs saját macskám, hogy akármilyen minőségi almot is használnak ismerősök, ha a macska a dolgát végzi iszonyat szag van az egész lakásban. Viszont azt sem akarom elhinni, hogy mindenki akinek benti macskája van, sz@rszagban éli az életét.

Normális válaszokat előre is köszönöm.



aug. 27. 22:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy minőségi tápot kapnak, zárt alomtálcájuk van.
aug. 27. 22:11
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szilikátos macskaalmot használtam 2 macskánál is, abból a pisit nem is kell eltávolítani, mégis az első lakásban nem volt büdös. Amióta elköltöztünk kisebb, kereszthuzatra alkalmatlan, szellőzésképtelen lakásba, ahol egy pici kamrába tudtam csak betenni a tálcát azóta én is küzdök a szaggal. Nem is csak a végtermék szaga, hanem maga a por...
aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés ! Vettem alom illatosító port , talán picit jobb volt , de amikor rommá fosta a macska az almot .. vége az idillnek , a durva valóság fogadott .
aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk eddig ez vált be a legjobban, aktív szenet is tartalmaz. (Sajnos hátránya, hogy az egész helységben széthordja a szemcséket a macsek. :( )


[link]

aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sterre ***** válasza:

Én alapból a zárt cica wc-t el is feljteném. Nem tesz jót a macskának főleg nem úgy hogy az enyém asztmára hajlamos ami a zárt wc-től ki is jött neki. Csak gondolj bele, hogyha ő abba az alomba visszamegy megint beszívja az ammónia szagot. Nekem nyitott wc van 2 macskára és a sima dm-s alom teszi a dolgát, nincsenek szagok bár én rendszeresen takarítom.

[link]

aug. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És belinkelted ugyanazt...:)
aug. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a legjobban a MultfiFit Ultra Comfort vált be.☺️ Nagyon jól megköti a szagokat.
aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ezt nem lehet kivédeni, mert az ürüléknek szaga van.

Ha te bemész a vécébe, és elvégzed a dolgod, ott is marad szag, hiába húzod le a vécét...

Azonnal ki kell szedni az ürüléket az alomból, és utána, ha szükséges, szellőztetni.

De azt kell mondjam, hogy vannak olyanok, akiknek érzékenyebb a szaglása, és még így is érzik a szagot, nem is biztos, hogy magáét a végtermékét, hanem az alom saját szagát. Én is érzem. A tálban lévő száraz táp szagát is érzem, ami pedig egész nap a macska előtt van, és engem az is zavar.

Szerintem aki ilyen érzékeny szaglású, az vagy elfogadja ezt, vagy nem tart macskát, esetleg más állatot sem... minden élőlénynek van szaga, ezt nem lehet kiküszöbölni.

aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Zárt macska wc gyakran takarítva (értsd: napi kétszer szedd ki a cuccot és rendszeresen cseréld le az egész almot, ilyenkor alaposan mosd ki és fertőtlenítsd ki a wc-t), valamint nekem nagyon bevált az alom illatosító por, amit hozzá kell keverni magához az alomhoz.

Továbbá, a macskavécé ott van, ahol a miénk is, az ajtó csak résnyire van nyitva, az ablak állandóan nyitva bukón, hogy szellőzzön a helyiség. Így max annyira van büdös a macska nagydolga után, mint a miénk után, ugye. Így nincs büdös a házban.

aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 mondjuk a bukóra nyitva hagyott ablak konkrétan életveszélyes a cicának! Azt soha ne hagyjátok úgy, légyszi.
szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!