Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az állatorvosnak kell valamive...

Az állatorvosnak kell valamivel igazolnom, hogy az enyém a macska, mielőtt ivartalaníttatom?

Figyelt kérdés
A szomszédomnak 9 macskája van, de őket gyakran én etetem, mert átjárnak hozzám. Évről-évre többen vannak, és nem foglalkozik velük, úgyhogy hajlandó lennék saját költségre ivartalaníttatni őket. Ha elviszem az állatorvoshoz, akkor nem fog kérni valami papírt, amivel igazolom, hogy én vagyok a gazdi?

aug. 20. 08:12
 1/10 anonim válasza:
100%

Nem kér az állatorvos semilyen paprt ha ivartalanításra viszed a macsakát.

Mi mindig befogaduk az utcáról macskákat általában fiatalabbakat mert vagy kirakták őket vagy elkoboroltak, vagy legutobb épp a fagyhaláltól mentve fogadtuk be. S ilyenkor mindig jön a közelező oltás , majd pedig az ivartalanítás a megadott korban.

De soha nem kértek a macskákkal kapcsolatban papirt.

Csak pénzt

aug. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Bejelenteném több civil majd hivatalos állatvédelemnél mert pár év és ez tarthatatlan lesz ..
aug. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Engem így húztak le vagy 150 ezer Forintra, mert elkezdtem etetni a szomszéd macskáját, majd végül nálam kötött ki sírva a cica, akiből félig kilógott egy halott kiscica. :(

Gödöllői tetvek levettek végül vagy 150 ezerre...

Nem bírtam egyszerűen nézni a cicát, ahogy szenved.


Nem kérnek ezek semmit, csak pénzt, de abból jó sokat.

aug. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kérnek semmit.
aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem kérek. Csak fizess!
aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos feltételezi, hogy nem az a hobbid, hogy idegen macskák ivartalanításáért kifizess egy valag pénzt.
aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
6, igaz, de látod, egyeseknek mégis ez a hobbijuk.
aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mond azt, hogy van a közeledben egy kolónia, nem szeretnél több macskát a környékedre. Lényeg, hogy fizess.


De a nőstények ivartalanítás után még 2 hétig minimum tölcsérrel szaladgálnak, varratszedésre is vinni kell, ill. jön a hideg idő, le lesz borotválva a hasuk. Biztosítani tudsz nekik egy helyet, ahol átvészelhetik? Van egyáltalán tapasztalatod ilyenben? A műtét előtt 24 órával már nem ehetnek, ihatnak, mert egy esetleges hányás műtét közben vagy után a halálukhoz vezethet. Megfulladnak. Valamint a fiúkat még bő 12 óráig nem is lehet elengedni, annyira kábák.

aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem fog.
aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as, ki húzott le? nem egészen tudom kivenni
aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!