Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 3 hónapos kiscicánk...

Van egy 3 hónapos kiscicánk és adnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés

Szóval,ugye,van egy 3 hónapos kiscicánk és tervezzük ivartalanítani. Közben olvastam olyanról is,hogy sterilizálás. A kettő pontosan miben különbözik egymástól?

Meg a cicánk viselkedése meg fog változni a műtét után? Nem lesz annyira mozgékony? Mi az udvarra is kiengedjük. A műtét után lábadozás után is lenne kedve kimenni? Nagyon megköszönnék pár tanácsot,esetleg tapasztalatot,amikkel tudnátok szolgálni. Amúgy a cica,lány.


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



aug. 18. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Marhaság!

Nem lesz szobanövény, az ivartalanítástól.

A hormontartalmú szerek viszont pár év alatt cisztákat és daganatos betegségeket okozhatnak, mert nincs olyan szinten finomra hangolva az eljárás, mint az embereknél. Magamat sem szívesen tömtem 1,5 évtizedig hormonokkal, amint lehetett, megcsináltattam a véglegest.

aug. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
És aki nem hiszi, menjen el menhelyekre, nézze meg, hogy az ivartalanított cicák ugyanolyan virgonc jószágok, mint a többi.
aug. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%

#10 4 ivartalanított cicám volt, az egyik sajnos öreg volt és meghalt. Nála anno mondta is a doki, hogy nem volt egészséges a méhe, baj lett volna, ha bent marad. Az ivartalanított kandúrjaim nagyon is játékosak és egyáltalán nem túlsúlyosak. A lány cicámon se változtatott semmit az ivartalanítás és ő se hízott el.


Ha legális lenne az emberek ivartalanítása én is ivartalaníttatnám magam. Nem menstruálnék többet, de jó lenne… Ha meg egyszer akarnék gyereket, ott az örökbefogadás.

aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!