Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Debrecenben vagy környékén...

Debrecenben vagy környékén kit tudtok ajánlani (állatorvos), illetve milyen árkategóriában? 🥺

Figyelt kérdés

Augusztus 1.-én születtek kiscicák nálunk és az egyik picinek nagyon váladékos a szeme, nagyon félek hogy megvakul 😭

Utoljára ilyen zöldes volt és nagyon csúnya, azelőtt pedig fehér.

Kamillateás vattával próbáltam segíteni rajta,de nem tudom hogy folytassam e.

Utána ki tudja nyitni a szemét és olyan mintha jobb lenne, de az a zöld váladék nagyon megijesztett és nem jött le 😭



aug. 16. 21:16
A kérdező szavazást indított:
Megvakul, menthetetlen
Nem fog megvakulni ha időben van kezelve
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne kamillateával, hanem körömvirág-teával mosd. A körömvirág hidratál, a kamilla szárít. Utóbbi nem jó.
aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
24%
Nem fog,ne parázz.Normális ez.Vegyél szemcseppet és rakjál neki a szemébe minden nap 2-3-szor és jól surold meg utánna a szemét.
aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Milyen szemcseppet ajánlotok?
aug. 16. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajdúszoboszlón sasfészek nagyon jó de most szabadságon vannak, majd 21.én rendelnek megint
aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Milyen árkategóriában dolgoznak?
aug. 16. 21:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen a válaszokat ❤️
aug. 16. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég költöztünk Debrecenbe, nekem ismerőseim a Bartók Állatorvosi rendelőt és a Domb utcai rendelőt ajánlották. Óva intettek a Vezér Centrumtól.
aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Én a Net-Vet valamelyik rendelőjét ajánlom (Lehel utca vagy Nógrádi Mátyás utca).

Nagyon profik, és nincs vizsgálati alapdíj, tehát adott esetben csak a gyógyszert kell fizetni.

aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Taravet állatorvosi rendelő.
aug. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég messze lakom Debrecentől szóval az állatorvosos kérdésben nem tudok segíteni, de szemcseppet csak akkor vegyetek, ha az állatorvos írja fel! Csak úgy hasraütésre nem szabad.


Az anyukát meg majd ivartalanítsátok :D

Jobbulást a cicának, majd írd meg mi lett vele!

aug. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!