Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskatartók! Nektek eddig...

Macskatartók! Nektek eddig hány cicátok volt és milyen fajtájú macskák voltak? :D

Figyelt kérdés
Nekünk egy cicánk volt és van és 'európai rövidszőrű' a fajtája elvileg. (Kóbor macskából lett a miénk.)

aug. 11. 11:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Életem során, elsősorban a feleségem kedvére volt nekünk: először egy kissé flegma és időnként meglehetősen sértődős, lapos orrú perzsa keverék cicánk; aztán egy fejlett szociális inteligenciájú, szerfelett kíváncsi és lábrázós, nagyon játékos, ugyanakkor kizökkenthetetlen nyugalmúan békés, szépen fekete-fehér rajzos (pont olyan, mint a Félix macskakaja képein); majd egy bukfencezést és összebuksizást kivált kedvelő, nagyon dinamikusan játszó, vadmacska jellegű, színű és csíkozatú, de dús bundájú cirmos keverék; végül egy gyakran kiszámíthatatlanul és mindig orvul rámtámadó eközben durván belém harapó, játék közben szinte a mennyezetig fel-felugráló orosz kék (szürke!) jellegü keverék.
aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
Sose volt cicám gyerekként,mindig is a kutyákat szerettem. Felnőtt fejjel beleszerettem a Ragdollokba, szóval most van egy Ragdoll cicusom. Ő az első macsekom:)
aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

Gyerekkoromban sok.

Kinti-bentiek voltak (nem lehettek csak bent, mert azt állatkínzásnak tartották anyámék), elcsapta őket a kocsi, megmérgezték őket mindig. Sokszor dobáltak be a kertünkbe kismacskákat, és megtartottuk őket. Szaporodtak is (az ivartalanítás is "állatkínzás" volt) Általában 3-5 macskánk volt egyszerre, 2 évig éltek.


Felnőttként csak 2 macskám volt eddig, még mindig élnek.

Kizárólag bentiek. Mindent megkapnak. 6, 5 évesek. Sziámi, bengáli.

aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Most vannak a 4-5. macskáink, mind utcáról befogadott fekete cicus (volt).
aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Jelenleg 3 cicám van, de életem során 11 volt a mostaniakkal együtt :D
aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Gyerekkoromban volt 1-2, de nem sokáig, azoknak a sorsáról nem én döntöttem.


Felnőtt fejjel mindig azt mondtam, nekem lakásba állat nem jön.


Aztán tavaly nyáron valami beütött 😅


Neten néztem ki egy testvérpárt (sima házimacska, szürke cirmos kislány, zsemlevörös fiú, 8 hetesek voltak), de mondták, hogy a lányt már elvitték, a fiú volt csak meg. Másnap mentünk érte.


Most 15 hónapos, kizárólag benti cica, 6 kg körül van.

aug. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!