Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy alomban születhetnek...

Egy alomban születhetnek kiscicák külön apáktól?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy az egy alomban született kiscicák közül nem mindegyiknek ugyanaz az apja? Amiben lehet, abban mások. Mondjuk nekem is van ikertestvérem, nyilván ugyanattól az apától, és ugyanígy teljesen mások vagyunk. Csak érdekelne, lehetséges-e az ilyen.

aug. 7. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen, elég gyakran elöfordul macskáknál
aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt ritka esetben ez akár embereknél is előfordulhat. Vagyis hogy egy anyuka ikrekkel terhes, de a két gyerek nem egy apától van.
aug. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
35%
3* Ezt honnan tudod? Én még ilyet nem hallottam de logikus!
aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a 3-as vagyok, de tényleg nagyon ritkán elöfordul, ha a nönek egyszerre több petessejtje érik meg, és idöben nagyon közel szexel két férfivel, akkor mindegyik meg tud egy-egy petesejtet termékenyíteni.

Régebben volt ilyen hír, akkor több hozzáértö elmagyarázta, hogy létezik ilyen, de borzasztó ritka.

aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]


Nemrég néztem ezt a sorozatot a Netflixen, pont arról szól, amit a #3 írt.


Ebből kifolyólag igen, ha embernél, akkor állatnál is van rá esély.

aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!