Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van ez ha új macskával...

Miért van ez ha új macskával találkozom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tehát két éve van egy macskám akivel nincs semmi gondom de most hoztam haza egy újat és akárhányszor másik cicát simogatok, elkezd viszketni az egész arcom, fájni a mellkasom és nehezebb lesz a levegő vétel meg a torkomat is mintha folyton csikizné valami. Ezek előjönnek akkor is mikor a két éves cicusomat fürdetem de vele elmúlik 1-2 óra múlva viszont ezzel az új kiscicával már egész nap tart. Szerintetek ez lehet allergia vagy csak hozzá kell szoknom?

aug. 6. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy nem egyértelmű hogy allergiás tüneteket produkálsz, igen
aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Nálam is volt ilyen, amikor egy új cicát fogadtam be. Amikor megbarátkoztunk, a pofiját az arcomhoz nyomta és rögtön kiütéses lettem, pedig az előző cicámnál ez nem volt jellemző. Szerencsére egy idő után enyhült ez az allergia.
aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!