Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Folyton itt lesekszik a...

Folyton itt lesekszik a bokorból a boomslang macska, hogyan tudnám tartósan elkergetni, legalább a hétvégére?

Figyelt kérdés
Mindig frászba vagyok hogy majd ráugrik a kisgyerekre és összemarja szerencsétlent. A hétvégén komoly szülinapi zsúr lesz nálunk, rengeteg gyerekkel, akik ott fognak futkározni és játszani pont azelőtt a bokor előtt. Én ezt a macskát mindig elkergetem, elszalad, de már pár óra múlva ott lesekedik a bokorból megint. Segítsetek! Mit csináljak?

#macska #kisgyerek #támadás #boomslang macska #véresre mar
aug. 2. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Te hol élsz? Miért bántana egy random macska gyerekeket? Jézusom...
aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lewente33 válasza:
46%
Kösd közelebb a kutyát!
aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha a gyerekek nem nyúlnak a macskákhoz, akkor nem fogják megharapni, megkarmolni őket.

A hangos zajok hatására inkább eltűnnek.

aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De félek hogy kiugrik és összemarja a gyereket. Komisz és számító jószág, kicsit sem szabad megbízni benne. Azt akarom hogy tűnjön el!
aug. 2. 18:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott van épp a bokorban, óvatosan húzd oda a slagot, nyisd meg és erős sugárral adjál neki bőven. Szerintem párszor elég megcsinálni, utána nem fog ott ülni már.
aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!