Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan költözzek el a macskámtól?

Hogyan költözzek el a macskámtól?

Figyelt kérdés

Ez inkább csak ilyen kétségbeesett kérdés, de szívesen olvasnék tapasztalatokat, ha valaki átesett ilyenen, vagy hasonlón.

Tehát szeptemberben kezdem az egyetemet egy másik városban és kollégiumba fogok menni, ahova nyilvánvalóan nem vihetem a macskám. Így valószínűleg maximum csak hetente láthatom majd őt, és hát nem nagyon tudja befogadni ezt az információt a lelkem. Nagyon hozzám van nőve, eddig a legtöbb, amíg nem láttam az két hét volt és borzasztó volt.Hozzá lehet ehhez szokni? Vagy nem fog megharagudni rám, amiért "elhagyom"? Lehet ezek buta kérdésnek tűnnek, de a macskások/kisállatosok remélem megértik.



júl. 25. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Kinti, benti cica?

Sajnos erre nincs gyógyír, egy idő után hozzászoksz a hiányához, olyan fél év kell ennek szerintem, a macskák pedig nem egy ragaszkodó típusúak, nem hiszem, hogy haragudna..

júl. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megharagudni,boldog lesz amikor majd újra láthat.
júl. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszokod, mert kénytelen leszel. A cica is hozzá fog szokni, hogy hétvégi "gazdi" leszel. De gondolom szüleid ott lesznek neki, szóval túléli
júl. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Én biztos hogy nem kezdenék el tanulni! Ilyen hűtlen nem lehetsz! Nem igaz hogy nincs valamilyen segédmunka lehetőség a lakhelyeden.
júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Iskola helyett segédmunkás ne legyél! Ha igazán szereted a macskád, ez az "elválás" nagyon fod fájni. Neked. A kollégium helyett nem tudsz megoldani más lakhatást? Cicával. Kicsit keresni kell, találni esetleg olyan albérletet, ahol elfogadják a macskát, talán olyan ismerőssel, aki szintén ilyen lakhatást keres, és érdeklik az állatok.
júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Így van ahogyan az előző írja. Sőt! Valamire való egyetemen már lehetőséget adnak hogy együtt tanuljatok.
júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Neked jobban fog hiányozni, mint te őneki.

Tanulj, és örülj, amikor majd látod.

júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer mentem el egy rokonhoz segíteni eredetileg 5 nap volt tervbe, de 3 nap után haza kellett mennem, mert depis lett a cicám, nem evett semmit, egész nap sírt vagy csak üldögélt és nézett maga elé.

Hazaértem, levakarhatatlan lett, állandóan jött utánam a lakásban és végre evett, de ott kellett ülnöm mellette, csak úgy evett.

Én őt 4 hetes korában mentettem utcáról.

júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!