Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudok tenni a talált...

Mit tudok tenni a talált cicákkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Faluban lakunk, mező mellett. Itt születtek kiscicák. Hallották a hangukat, így megközelítettek minket. Mi a hátsó kertbe elzártuk őket, adtunk nekik enni, inni. Már esznek darabosat.

A problémám az, hogy van kutyánk elől és így a cicák nem tudnak előre jönni. A kutyánk ugat, nyalja a száját, ha közel engedjük őket, a cicák fújtatnak, félnek.

Másik problémám nem állunk készen es nem is akartunk macskát tartani, mert van egy 5 hós babánk.

Még hozzá 2 cica is van.

Szeretem a cicákat, nagyon aranyosak, de pl. ha szeretnék majd kistesót én félek a toxoplazmától, félnék gyöntölgetni őket. Bár akkorra már nagy lenne a gyerekem is.

Már rengeteg fb csoportba megosztottam őket.


Gondolkodtunk, hogy elvisszük menhelyre őket. Azonban tudom,hogy ott ha nem lelnek gazdára szomorúak lesznek.

Kérlek segítsetek.



júl. 20. 20:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem még a kutyusomra se nagyon van időm a baba mellett. Párom szokott vele lenni mikor kertészkedik.
júl. 20. 21:00
 2/5 anonim válasza:
100%
Örökbe adni valakinek, esetleg falun ismerősnek vagy körbe kérdezni, olyan embereknél akikben megbíztok, hogy jó helyre kerül
júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már körbe jártuk a falut. Megkérdeztünk nagyon sok mindenkit, családtagot is, facen is mindennap megosztom, de belefáradtam. Azt érzem én is meg a párom is, hogy senkinek se kellenek. :(
júl. 20. 21:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én a baba mellett nem érzem, hogy tudok 2 macskával foglalkozni. Jelenleg nagyon nem találom alkalmasnak. Annyira szeretném, hogy gazdára leljenek.
júl. 20. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Macskamentést kellene keresni, vagy ha van helyi állatvédő szervezet. Elég a kutyára hivatkoznotok, hogy mellé nem tudtok macskát befogadni. Kiscicáknak ezek a szervezetek pikkpakk találnak gazdát. Szoktak olyat is, hogy ha nálatok lehetnek átmenetileg a cicák, akkor csak megosztják a saját felületeiken, pl facebookon, hiszen sokkal nagyobb az elérésük, mint neked, és jó eséllyel gazdisodnak majd. A lényeg, hogy vedd fel a kapcsolatot helyi ilyen szervezettel.
júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!