Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskám baja?...

Mi lehet a macskám baja? Időközönként összekakilja magát?

Figyelt kérdés
Állatorvosnál voltunk, nem problémát. Alomba végzi a dolgát de időközönként úgy összeszarja magát h minden olyan. Végighúzza a parkettán, felfekszik mindenre, már annyira elegem van. Befogadott cica, utcáról mentettük, már 2 éves, 6 hós kora óta van nálunk. Már családi viszály is van belőle mert én már nem bírom idegileg, de a férjem imádja és nem akar megválni tőle. Van amikor hónapokig semmi is paff, nem váltunk tápot, nem változik semmi, elvittük orvoshoz, ott azt mondták egészséges, tanácstalan vagyok. Nekem ez így már teher. Valaki hasonló helyzetben volt már? Mi segített? Szeretnék rá megoldást, de már elfogytak az ötletek. Köszönöm.

júl. 20. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Tejet szokott kapni? A macskák jelentős része laktózérzékeny, az okozhat ilyet. Vagy valamilyen szobanövényt lehet, hogy megkóstol néha, esetleg beleiszik a felmosó vízbe vagy belenyal ételmaradékba amikor nem veszitek észre.
júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha a doki azt mondta egészséges akkor talán valami lelki probléma lehet a háttérbe, a cicák könnyen be stresszelnek minden új dologtól, akár ha át rendezitek a szobát vagy bármi más attrocitás éri, ilyenkor hajlamosak almon kívülre piszkítani. Lehet butaság de én olvastam egyszer azt is, hogy a cica akkor is piszkít almon kívülre ha valami nem tetszik neki, pl. nem akkor kap enni amikor ő megszokta, és ezért “megharagszik” :D
júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az alomba piszkít, és ott keni össze magát hátulról!
júl. 25. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!