Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez teljesen normális vagy van...

Ez teljesen normális vagy van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Ma egy hetesek a kiscicáim viszont az a problémám, hogy az egyik nagyon gyenge. Nem úgy tűnik hogy sokszor eszik, és mintha a fejét és nagyon nagyon nehezen tartaná meg. Azért aggódom nagyon mert a többi már sokat mászik, nagyobbak és erősebbek is.

Szerintetek van oka az aggodalomnak vagy ilyenkor még teljesen normális? Ez az első alkalom hogy ilyen pici cicáim vannak szóval nem nagyon vagyok tapasztalt.

Előre is köszönöm a választ!


júl. 16. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos lehet, hogy baj lesz vele :(

Ha gyengének érzi, akkor lehet, hogy már nem is táplálja az anyja, mert úgy van vele, hogy fölösleges, jusson több az erősebbeknek...

Mennyire enged közel az anyjuk? Nem tudsz esetleg besegíteni ennek a cicának, és soron kívül az emlőre rakni, hátha összekapja magát?

júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Próbáltam már azt is hogy kivettem mindegyik cicát, hogy csak ez maradjon, de akárhányszor odaraktam az anyacicához nem evett, aztán egy kis idő után a nagymacska is otthagyta.

Az anyjuk nahyon barátságos bármikor odaenged a kicsikhez. Nem tudom hogyan segíthetnék neki.

júl. 16. 22:46
 3/7 András8411 ***** válasza:
94%
Vegyél kiscicáknak való tápszert és próbáld meg a Picit külön etetni. Sok sikert! [link]
júl. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Inkább vedd el a többiektől, esetleg vidd el orvoshoz is, hogy van-e baja vagy csak gyengébb mint a többi. Van olyan, hogy az anyamacska megöli a “felesleges” kölyköt, ha nem érzi elég életképesnek, szóval inkább neveld te.
júl. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg dokinak.
júl. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az éjszaka elpusztult a kismacska. Köszönöm a válaszokat és a segítséget!
júl. 17. 11:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!