Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már nem szeret a cicám?

Már nem szeret a cicám?

Figyelt kérdés
2 éves ivaros fiú cica. Amikor még mentettem egyből ragaszkodott hozzám,bújt dorombolt dörgölőzőtt. Az utóbbi néhány hónapban nem jön ha hívom, este se mellettem alszik hanem a cica házban amit neki vettem. Néha oda jön dörgölőzni de aztán meg unka és megharap
júl. 16. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Az én macskám lány cica (volt), felnőtt cicaként került hozzám kicsit több mint 4 éve. Télen állandóan velünk alszik, bújik, ott akar lenni mindenhol. Nyáron pedig hozzá se lehet érni, rá se lehet nézni mert egyből fúj és harap, karmol. Szerintem melege van és azért. Egyébként benti cica.

Szerintem nem arról van szó, hogy ne szeretne, csak épp nincs kedve hozzád valami okból kifolyólag.

júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ivarérett lett, lehet ezért.
júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Inkább a meleg az oka, keresi a hűvös pontokat. És ivartalanítás se ártana, lehet ideges.
júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
90%
Nálunk is télen nagyon bújós, az ölünkbe kéredzkedik, nyaranta meg flegmább, magának való. Ne vedd a szívedre, biztos nem veled van baja, inkább a meleggel.
júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A macska önálló, magányos ragadozó, ne várj tőle olyan viselkedést, mint a mi a kutyákra jellemző.

Van a macskáknak is egyénisége, a feltett kérdésre (miért nem szeret) senki nem fog tudni pontos választ adni, de gyanítom, inkább az a probléma, hogy szeret ugyan, de a te elvárásaidnak nem megfelelően (mert macska, és nem kutya)

Az sem kizárható, hogy amennyiben lehetősége lesz rá, elhagy, megszökik, de azt sem azért, mert nem szeret, hanem azt "parancsolják" a hormonjai, a fajfenntartás nagyon erős ösztön tud lenni

júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ivarosság, és a meleg.
júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm a válaszod :)
júl. 16. 21:28
 8/8 A kérdező kommentje:
#5 kösz a semmit :P
júl. 16. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!