Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes szfinx macskát lakásba...

Érdemes szfinx macskát lakásba azzal a motivációval választani, hogy nem hullatja a szőrét, mint a szőrös társai?

Figyelt kérdés

júl. 15. 03:17
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem elég undorítóan néz ki szerencsétlen jószág, de ízlések és pofonok. Ha neked tetszik, akkor hajrá.
júl. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A szőrét nem hullajta,viszont kényes jószág. Kenegetni kell a bőrét meg ilyenek.

Cserébe viszont egy iszonyú kedves,nyugodt természetű cica☺️

júl. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Fuj bazdmeg de gusztustalan. Mint egy kopasztott csirkét tartani.
júl. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod hogy fürdetni kell gyakran,mert zsírosodik a bőre?


[link]

júl. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Faggyút termel a bőre, amit meg a pofája dörzsölésével ide-oda felken. Nem vészes, de ha már 100. alkalommal dörzsöli oda a falhoz, akkor csúnya foltot hagy.

Illetve fürdetni kell, miteszereket nyomkodni az állan, krémezni, légkondit nem használhatsz mellette, télen pulóvert kell rá húzni, hacsak nincs 28 fok a lakásban, stb.


Szóval velük se egyszerű, sőt. Akkor inkább szőrös macska. Veszel egy robot porszívót, már kapni xiaomi márkából 100 alatt is, meg ragacs hengert a bútorokra :)

júl. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
49%

3/


Pontosan így álltam hozzá én is undoitónak találtam utána lett az hogy "annyira csúnya hogy már szép" és most meg egyszerűen imádom mert 6 hónapos koráig volt nálam 1 és baromira édes fajta , sőt most már úgy látom hogy egyszerűen gyönyörű!


Viszont igaz ami igaz nincs szőre (csak mikro) de baromi kényes és brutal foltot hagy mert a bőre zsírosodik még úgy is hogy én hetente fűrdettem cserébe eszméletlen ember barát és iszonyatosan szüksége van az ember közelségére

júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, az én bőröm is nagyon zsíros
júl. 15. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!