Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett velük?

Mi történhetett velük?

Figyelt kérdés

A nagyszüleim udvarára szokott járni egy nagy fekete cica. Ők is, és a többi idős szomszéd is eteti. Múlt héten 2 kiscicával állított be az udvarra. Nem tudom mennyi idősek lehetnek, picikék voltak de már rendesen sétáltak, játszottak egymással. Mentem minden nap mert az volt a tervem hogy hazahozom őket. Megsimogatni még nem engedték magukat, de minden nap egyre közelebb merészkedtek hozzánk.

Viszont most már 2 napja nem jelentek meg a kiscicák. :( Az anyjuk jön ugyanúgy, de a kicsik sehol nincsenek.

A szomszéd néni pedig panaszkodott hogy az anya cica tegnap megint párosodott egy kandúrral az ablaka alatt.

Lehetséges hogy a kandúr megölte a kicsiket? Mintha valahol olvastam volna, hogy addig nem tudnak újra párosodni amíg szoptatnak és ezért a kandúr megöli a kicsiket. Nagyon remélem hogy nem ez történt. :(


júl. 13. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak elvitte őket máshová,szüleimnél is van egy anyacica kölykökkel,folyton cipelgeti őket a szomszédokhoz is
júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom miért hiszed, hogy kóbor macskák? Valószínűleg van egy gazdája a környéken aki továbbadott a cicákon.
júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!