Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elmennétek macskával nyaralni?...

Elmennétek macskával nyaralni? Jó ötlet lehet?

Figyelt kérdés

Annyira szenvedünk a panelban ettől a melegtől, hogy arra gondoltam, milyen kellemes lenne valahol egy klímás nyaralóban, ami állatbarát és a cica is jöhetne.


Mennyi idő kell, míg megszokja az új lakást? Vagy ez túl nagy stressz neki?

Elég stramm macska különben, nagyon jó alkalmazkodónak ismerem.


júl. 10. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, erősen macskafüggő. Mikor mi költöztünk, a macskám majdnem egy hétig a lépcső alatt gubbasztott az új házban, szóval közel sem biztos, hogy annyira értékelné a környezetváltozást.
júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én amikor befogadtam őt, előtte utca macska volt, és úgy került hirtelen lakásba. Egyből megszerette.
júl. 10. 11:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olcsóbb és kényelemesebb lenne egy klímát vennetek
júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Albérlet és már csak 8 hónapig maradunk itt.
júl. 10. 11:34
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Én lehet megpróbálnám úgy, hogy először csak 1-2 napra viszem, hogy lássam mennyire élvezi/nem élvezi, és utána akár több időre
júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Csatlakozom az előző válaszokhoz!
júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom, a macskák territoriális állatok, szerintem elég nagy sokk lesz neki, hogy új helyre kerül pár napra. Plusz az utazás 30+ fokban.
júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Amíg nem próbáltátok, nem tudjátok, hogy jó ötlet vagy sem. Hűtőmatracot próbáltátok már? Hátha az segít. Meg jól besötétíteni napközben a lakást.
júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi, mindent próbáltunk, egész napra bezárkózunk, és így is 29 fok van a lakásban.


A legnagyobb stressz az utazás lenne neki, mert utál a boxban lenni. De a kocsi legalább klímás, kellemesebb mint a lakás.


Van hűtőmatraca, néha ráfekszik de rájön hamar hogy semmit nem ér, ezért tovább is megy. Ventillátort szoktam bekapcsolni neki, azt szereti.

júl. 10. 14:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
4 macskám van, abból egyik esetében fixre tudom h bepánikolna, ő nem szereti az új dolgokat, jól elvan a megszokott dolgaival, napirendjével. Talán egy közülük aki még élvezné is, macskafüggő.
júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!