Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS!! Ma rápisilt a lány...

SOS!! Ma rápisilt a lány macskám az ágymatracomra próbáltuk kitakaritani meg kimosni a matrac huzatját valakinek valami tapasztalat Nagyon budos lesz ? Mennyi idő mire kimegy a szag ?

Figyelt kérdés

júl. 2. 16:45
 1/8 anonim válasza:
82%
Hát én anno, mindent is fújtam rá mert nagyon idegesített a szaga telefújtam dezodorral utána újra kimostam és akkor már olyan volt mint ujkorában
júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Én anno ecetes vizet öntöttem rá. Igen, öntöttem, hogy rendesen beigya a matrac. Aztán Vanis kárpittisztítóval meg géppel átnyomattam. De utána is kicsit érezni lehetett, kb 2 hétig.

1-2-szer a sanytol szagtalanító szprével fújtam meg.

júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Matrac nagyon budos fog maradni? Meddig?
júl. 2. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ivaros a cica? Nekem az ivartalan pisilt egyszer az ágyba, de semmi szaga nem volt. Az ivaros kandúrét viszont kínszenvedés volt kitakarítani. Ecet szódabikarbóna többször, öblítő, hogy hátha elfedi a szagot, de attól meg csak rosszabb lett.
júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondom, 1-2 hét...
júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az vált be,hogy ecetes vizet raktam a foltra,aztán szódabikarbónát,ezt így hagytam állni,utána teljesen átdörzsöltem egy surolókefével,hagytam megszáradni,majd a szag eltűnt. Én ezt egy ágyon hajtottam végre,és működött.

Remélem ezzel segítettem!

júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a plédemet pisilte le régebben, egyszer kiöblítettem és nem volt szaga. Tapasztalataim szerint a lány cicák nem pisilnek annyira büdöset, vagy csak nekem nem tűnik annak.
júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ecetes víz, rá szódabikarbóna, hagyni megszáradni és utána felporszívózni. Szerintem baromi büdös a macskapisi, nekem kölyök lány cica pisilt a padlóra, és annak is olyan szaga volt, hogy Jézus Mária...
júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!