Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valakinek fehér kiscicája...

Valakinek fehér kiscicája örökbefogadásba?....

Figyelt kérdés

Csak mert sok ismerősöm mondta hogy van mikor keresni kezdtem háziállatot, erre folt van benne.

Menhelyes oldalakat is bekövettem, majd felhívtam, hogy mennék a cicáért, erre közölték, hogy oké mehetek... De a cica leukózisos halálos beteg....

KB lehetetlen szerezni fehér macskát?



júl. 2. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehetetlen, csak a tiszta fehér nem annyira jellemző. De ha inkább a személyisége alapján választasz, jobban jársz :)
júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Arra készülj fel, hogy a fehér cicák gyengébbek, hajlamosabbak a betegsékekre és nem érheti őket nap, mert laphámrákosak lesznek.
júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Én azt olvastam, hogy a naptól védés csak a rövid szőrű cicáknál kell.
júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A kislányom fehér cicát szeretne.

És én is úgy vagyok vele, hogy fiatalon volt fekete cicám, szürke fehér cicám, és most én is egy különlegeset szeretnék.

De ahogy nézem ez

1.ábránd, mert nincs ilyen.

2. Van, de 3-4éven belül elpusztult, mert beteg.

2. Van, de több 100ezer ft,ami abszúrd egy macsekért.

júl. 2. 17:30
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Kérdezd meg az ismerőseidet, talán van olyan, aki ingyen adja. Nekem már egy rakás macskám volt, amelyik nem nálunk született, azt ingyen kaptuk, olyan is volt, amelyik úgy költözött oda. De fehér csak egy volt. Az sem élt sokáig, de nem beteg volt, a szomszéd kutyája ölte meg. Tehát nem lehetetlen fehér macskát találni. Egyébként szerintem is mindegy a színe, ahogy az első is írja. Személy szerint én egy teknőctarkát szeretnék majd valamikor, de így is van elég macskám, úgyhogy most nem, meg mind a hármat imádom. Sokkal többet számít a személyisége, ahogy a második is írta. Az a fehér kismacskám nagyon aranyos volt, de nem biztos, hogy az összes aranyos. Egyszer kerestem kutyát úgy, hogy kimondottan vizslát akartam, hát... Nem a kedvenc kutyám volt. Tehát ha kimondottan egy bizonyos szín érdekel, akkor többet is nézz meg! De az is biztos, hogy én aztán ki nem adnék 100 000 Ft-ot egy macskára. Azt a vizslámat pénzért vettem, de utána megbántam, mert nagyon hülye volt, igazából valami rohadt szaporítónál született. Az a tapasztalatom, hogy háziállatért nem adok ki pénzt, az ingyenes valahogy jobb. De te tudod.

Szóval inkább kérdezd meg az ismerőseidet, esetleg írd ki valahol a Facebook-on, de amelyiket pénzért adják, az talán olyan is.

júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Jofogast figyeld, naponta több hirdetés felkerül.

Illetve facebook csoportok, ingyen elvihető kismacska vagy ilyesmi csoportok, oda is kerül fel mindennap, biztos, h lesz fehér is, csak figyelheti kell, mert hamar elkapkodjak.

júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

"Van, de több 100ezer ft,ami abszúrd egy macsekért."


Gondolom azon macskatartók számát fogjátok erősíteni akik majd kiqrják a kertbe aztán hadd menjen, üsse el az autó, mérgezzék le?

júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
#8 nem feltétlen, lehet, hogy csak úgy van vele, minek fizessen százezreket egy cica ért, mikor tele vannak a menhelyek 😕
júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Fehér macskák tényleg gyengébbek, sőt, jórészük süket. Facebookon érdemes keresni, és gyorsan reagálni, mert helyesebb cicák akár pár nap alatt gazdisodnak. Nem csak a nagyon különleges színűek, sima kis cirmosak is. Amikor mi kerestünk cicát volt egy egész alom hófehér kismacska, teljesen ingyen.

Most ilyen hirdetéseket találtam.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Egyik ugyan nem kiscica, de nekem ettől függetlenül helyes, barátságos, fiatal macskának tűnik.

júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kedves 4-es,nem hinném, de lehet van olyan fajta, de inkább egyedek, de nem jellemző.
júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!