Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatorvost, tanácsot, segítsé...

Állatorvost, tanácsot, segítséget szeretnék? A cicámnak valamilyen problémája van, több állatorvosnál is jártunk, az egyik ránézésre azt mondta, hogy veseprobléma, adott neki injekciót, ami pár napig hatott, aztán minden kezdődött elölről.

Figyelt kérdés

Majd a következő állatorvos ránézésre azt állapította meg, hogy bolhanyál allergiája van. Mindig használunk bolha elleni cseppet, vagy nyakörvet, nem értem honnan lenne benne bolha. Mindegy.

Olyan állatorvosra lenne szükségem, amelyik nem ránézésre állít fel diagnózist, és lehetőleg Budapesten vagy Pest megyében van.

A cica egyre rosszabb állapotban van, már alig alszik, nem mosakszik, tiszta seb a bőre. Én meg kétségbe vagyok esve


júl. 1. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a Szőrmók rendelőbe járok Szigethalomra. Jól felszereltek és nem ránézésre diagnosztizálnak. Keress ügyeletet. Ha vese, akkor sürgős az ügy.
júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Csillaghegy család utcai rendelő


Állatorvostudományi Egyetem

júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!