Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok segítséget kérni...

Hol tudok segítséget kérni ebben az esetben? Betegség és haláleset miatt gazdátlanná vált cicák?

Figyelt kérdés
Szüleim macskáiról van szó. Apám nemrég elhunyt daganatos betegségben, anyám megbetegedett. Apám macskája egy másik településen van egy nyaralóban, őt egy rokonom eteti úgy, hogy buszozik hozzá minden második nap, anyám macskájáról jelenleg egy szomszéd gondoskodik, úgy, hogy naponta jár át etetni, de a cica közben teljesen egyedül van a lakásban. Nem tudom, meddig fogja tudni vállalni. Én külföldön vagyok, a szállásom a munkahelyem fizeti, kisállat nem hozható. A párom havonta 2 hetet szintén külföldön tölt, a házunk az idő nagyrészében üresen áll. Ha odaviszem a macskákat, ott sem fogjuk tudni etetni, gondozni őket csak havonta 2 hétig, a másik két hétben távirányítással kéne megoldani a gondozásukat, amire még megfelelő embert nem találtunk. Macskapanzió hosszútávra nem megoldás. Rájöttem, hogy önzés így macskát tartani, hogy egyedül vannak, szeretném, ha mindig lenne mellettük ember. Fiatal cicák 2 és 3 évesek, ivartalanítva, oltva vannak, a család szeretett családtagjai voltak eddig. gazdit szeretnék nekik keresni. Kik tudnának ebben segíteni? Közösségi oldalon nem szeretném őket hirdetni, mert kiderülne, hogy ingatlanjaink állnak üresen, ami felhívás keringőre a betörőknek, meg kéretlen tanácsokat sem szeretnék hallgatni arról, hogy de biztos találok olyan albérletet, ahol engedik az állattartást. 2 hetes 0-24 jellegű munkám van, amikor állandóan kb szolgálatban vagyunk. Nem lakhatási problémáink vannak, a munkakörünk olyan, hogy havonta többhetes külföldi tartózkodást igényel.

#macska #gazdi meghalt
jún. 2. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
85%
Kérj állatvédő szervezettől segítséget, hogy hirdessék meg ők közvetítve, és akkor te kvázi névtelen maradsz, így a "tudják, hogy üres az ingatlan" problémát megkerülöd.
jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!