Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen színű kismacskákra...

Atelek kérdése:

Milyen színű kismacskákra lehet számítani, ha az anya macska szürke-tarka, hasán fehér és rövidszőrű, az apa pedig vörös hosszú szőrű? Továbbá lehet hosszú szőrű bármelyik kiscica?

Figyelt kérdés

#Születendő kiscicák színe
febr. 29. 20:23
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Anonim-ka, ha végképp kötözködni van kedved, azt tedd máshol kérlek! Hadd döntsem már el, hogy akarok-e menhelyi cicát, vagy sem. Vannak itt is tenyésztők. Senki nem büntet azért, mert szeretne valaki a saját cicájától kiscicákat a családba. Sajnos kevered a szezont a fazonnal, de leginkább szeretsz beleállni az emberekbe, és jól megoldási a magadét álnéven. Jó, és emberi

törvények vannak itt Svédországban. A színekből nem írtál egy megjegyzést sem, így legyszi szállj ki innen! Köszi! 😅

márc. 2. 08:39
 22/29 anonim ***** válasza:
30%

Amúgy ha ennyire nem tudsz magyarul, és Svédországban élsz, akkor miért a gyakorira írkálsz? Mert kb a 8 általánost nem végzett kisebbségiek írástudását csillogtatod itt...

Amúgy a hisztidtől függetlenül etikátlan amit csinálsz, ennek semmi köze a törvényekhez.

márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Kár volt egy válasz is a sok ítélkezésedre Anonim-ka! Amiatt, mert a telefon "rosszul" javította azt amit épp gyorsan, útközben válaszoltam neked,nem tükrözi az ember végzettségét. Függetlenül ettől megnyugtatlak, főiskolát is végeztem. 😊 Nagyon sivár életed lehet, hogy mindenbe is bele akarsz kötni. Ezt rólad szól, hiába is próbálod másra kivetíteni. Személyiségzavarod is lehet, hogy ilyen agresszíven belekötsz emberekbe. Legyen a te véleményed a tiéd, és menj vele haza. Az én kérdésem pedig az enyém, amire te nem tudtál válaszolni, ergo belebuktál. Minden jót neked!
márc. 2. 20:10
 24/29 anonim ***** válasza:

Ez egy anonim oldal, ez a lényege, szerinted mennyi értelme van azon lovagolnod, hogy valaki itt anonim?...

A fogalmazásod alapján még a középiskola is kétséges, bár láttam már karón varjút sajnos. De az is kifejezetten intellektuel benyomást kelt, hogy személyiségzavarnak bélyegzel bármit egy-két komment után :D

A hablaty meg amúgy nem tereli el senki figyelmét arról, hogy micsoda egy szaporító proli vagy.

márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
64%
Csak szólok kedves Kérdező, hogy több felhasználója van az oldalnak. Nekem, aki eredetileg megmerészelt szólni téged, a #16-os válasz volt az utolsó, amit írtam. Úgy sem fogod fel, miről dumálunk, ami elég szomorú, meg az is, hogy még neked áll feljebb.
márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
50%

“Hadd döntsem már el, hogy akarok-e menhelyi cicát, vagy sem.”

Döntsed. Vegyél tenyésztőtől. Ez a két lehetőség van. Az nem lehetőség, hogy a cicádat kínozd, azért, mert te kiscicákat akarsz, és talán meg is akarsz “gazdagodni” velük.

Puszi, “Anonimka” 😁

márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Egy újabb feltételezés. Meggazdagodni? Hihetetlen és rosszindulatú a fantáziád.

Ha tenyésztő lennék se lenne hozzá közöd,de nem vagyok.

Mint említettem, a cicánkat befogadtuk. Nyáron költöztünk egy erdő melletti részre, és a cica ott élt addig. Talán a környéken lévő tanyák valamelyikéről jöhetett. Mivel minden platformon kerestük a gazdáját, de nem jelentkezett senki, így addig kapott ételt, bejött hozzánk a házba, és kintre is kapott bélelt házat. Télen bent volt a hidegek alatt, ami még most is aktuális. M8vel kinti létez szokott, így naponta többször is kiment, és a környéken élő gazdás cicákkal találkozhatott. Karácsony után reggeltől egész késő estig jrm jött elő. Majd másnap is ugyanez. A helyi cicás fórumon a szomszéd utcában élő gazdi kereste a cicáját, így írtunk egymásnak. Kiderult, hogy fiú cica és nincs ivartalanítva. Megjegyzés itt minden macskát ivartalanítanak. Fel sem merült bennünk, hogy nincsen. A mi cicánkkal a keresési időszak alatt nem tehettünk semmit, csak megnézettük van-e chipje, és várni, hogy jelentkezik a gazdi. 6 hónap után donthetünk úgy,hogy megtartjuk,ha nem jelentkezik a gazdi. Nos, mi juliusba költöztünk ide, és a cica karácsony és Szilveszter kornyékén találkozott a szomszéd utcában élő cicával. Ezek után jött a tervezés. Ezt jelenti a tervezett szó! Terveztünk, hogy mi lesz, ha.... Nyilván nem hagyjuk magára, és mindenképp meg szerettük volna tartani a cicát, így meg kellett tervezni, hogy a kiscicák jó helyre kerüljenek. Családon belül, és baráti körben várják a cicákat, és a gyerekeink is nagyon szerettek volna már rég cicákat. Senki nem fog fizetni a cicákért, és a chipelés, ivartalanítás mi intézzük mindent. Nem gondolom, hogy felelőtlenek lennénk. De elfogadom a véleményed, és bízom benne, hogy nem jössz újabb kötözködéssel ha kimaradt egy betű, mert gyorsan írtam megint..., vagy többet látsz bele a dolgokba, mint ami valójában van. Minden jót Neked!

márc. 5. 08:51
 28/29 anonim ***** válasza:

Ezért írtam hogy “TALÁN meggazdagodni” ☺️


Valóban, nem lenne közöm hozzá, ha tenyésztő lennél, csak sajnáltam szegény macskát.


Illetve azt szeretném megkérdezni, hogy ezt a sztorit miért nem lehetett a legelején megírni, az enyémhez hasonló félreértések megelőzésének érdekében?


(Hozzátenném, én egyszer sem tettem megjegyzést a helyesírásodra!)

márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem tudom már számon tartani ki hányadik anonim a sorban, és bocsi, ha összegezve válaszolok a feltételezésekre. De egyszerűen képtelenség, hogy az ember feltesz egy egyszerű kérdést, és ömlik a sok rosszindulat,illetve a sok vélt dolgok. Azt gondolom, hogy a kérdésemhez nem (feltétlenül) tartozna hozzá a magyarázkodás. Az,ha valaki rosszat feltételez, és ismeretlenül valóságnak állítja be, az legyen az ő problémája. Ezzel en nem tudok mit kezdeni. Mert lássuk be, egy szimpla kíváncsi kérdésből ekkora troll cunami született. Ami a pláne, hogy választ pedig alig-alig kaptam, de külön köszönöm azoknak. Bár hamarosan megtudjuk a kiscicák színeit, hisz kb utolsó napokban van a cica a szülés előtt, aki a befogadás óta hihetetlen hálás. Szóval, köszönjük jól van a cica, és mi nem szaporítók, nem tenyésztők, nem állatkínzók vagyunk, és nem is felelőtlenek. Mindenkinek kívánom, hogy próbálja levetkőzni másokkal szembeni előítéleteit. Akinek inge....
márc. 5. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!