Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen színű kismacskákra...

Atelek kérdése:

Milyen színű kismacskákra lehet számítani, ha az anya macska szürke-tarka, hasán fehér és rövidszőrű, az apa pedig vörös hosszú szőrű? Továbbá lehet hosszú szőrű bármelyik kiscica?

Figyelt kérdés

#Születendő kiscicák színe
febr. 29. 20:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
*kandúr őt
márc. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
50%

#12 ennyire buta te sem lehetsz…

Megkérdeztem, nem e tenyésztők!! (igen, már rájöttem, hibáztam, szaporítókat akartam írni)

Nem tudtam a körülményekről, valóban. Éppen ezért kérdeztem.

És okkal tettem. Valóban szaporító a kedves kérdező.

márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
50%

A macska nem tervezte a vemhességet (nem terhesség, mert az ember lehet max terhes). Ez a részetekről nettó felelőtlenség és szaporítás.

A menhelyek tele vannak kiscicákkal. Gyakorlatilag minden ilyen hobbiból leelletett macska kölykei elveszik a helyet a családoknál a mentett cicusoktól, így meg más kölykök be se jutnak a helyükre a menhelyen, hanem az utcán halnak éhen.

Gratulálok.

Arról még nem beszéltünk ugye, hogy a vemhesség amúgy kockázatot jelent az anyamacskának, simán sérülhet és el is pusztulhat közben. Mindamellett, hogy nem élvezi egyébként.

márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de borzalmasan rosszindulat van bennetek. Itt Svédországban nincsenek kóbor állatok. Miért baj az,ha mi gyerekes család szeretnénk a befogadott cicánk mellé még cicákat? Jó körülmény van neki, és a születendő cicáknak is az lesz. Ezután ivartalanítva lesz minden cica. Ne akarjátok már másra felelőtlenséget ráhúzni. Hogy lehet így eltérni csupa vélt, de nem valós itélettel, rosszindulattal egy kérdéstől, amire alig alig kaptam választ. De köszönjük! Ez is egy visszaigazolás, hogy jól döntöttünk a külföldre költözéssel, hogy én is eltérjek a kérdés témájától.
márc. 1. 18:24
 15/29 anonim ***** válasza:
49%
Én nem villognék Svédországgal a helyedben, mert ott elég komolyan veszik az állatjólléti dolgokat, te viszont pont arra teszel magasról. Erősen visszafogják a szaporítást, elő van írva az ivartalanítás, még sima házimacskát sem olyan egyszerű beszerezni ott. Felelős állattartó országban, felelőtlen állattartó vagy.
márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
11%
Mekkora szerencséd van hogy már nem magyar emberekkel vagy körülvéve...
márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
49%
Tiszta szégyen a Svédeknek, hogy ilyen sutyerák prolik költöznek ki hozzájuk...
márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Miután a teljes "családfát" nyilván nem ismered, bármilyenek lehetnek. Nekem pl. teknőctarkám van hófehér anyától :))
márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
64%

"Itt Svédországban nincsenek kóbor állatok"

Csak olyan területen nincsenek kóbor állatok, ahol gyakori a természetes ragadozó a városokban, ami felzabálja őket. (éltem olyan helyen, így megy ez sajnos) Attól még vannak menhelyek és vannak gazdátlan állatok, szóval ezzel takarózni színtiszta ostobaság.

márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
30%

“Miért baj az,ha mi gyerekes család szeretnénk a befogadott cicánk mellé még cicákat?”

Erre vannak a menhelyek ☺️

Sok cica szeretne ott szerető gazdára találni, ehelyett te, “felelős állattartó Svédországban” pároztatod a macskádat. Gondolkodjunk mielőtt cselekszünk!

márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!