Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért öli meg a nőstény...

Miért öli meg a nőstény macska a kölykeit?

Figyelt kérdés

A kinti macskánk az elmúlt 3 évben háromszor lett vemhes és mind a három alkalommal megölte a kölykeit, ez miért lehet?

Mielőtt valaki belém állna, kinti macska, mind a három alkalommal munkából hazajöhet láttam már meghalva őket.

Csak ő lehetet mivel a kölyköt testén látszott hogy nem természetes módon haltak meg.



febr. 11. 22:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Ivartalanítani kell, akkor nem lesz ilyen probléma
febr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A hörcsögös nem én vagyok.

A kanmacska nem hiszem hogy lehetet, mivel egy idegen macska aki nem tudd bejönni az udvara.

Igen ivartalanításra gondoltam én is…

febr. 12. 20:52
 13/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem gondolni kell hanem meg kell csinálni, hogy van szíved végignézni ezt a rengeteg halott kiscicát??
febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem csak gondolom, viszont nem az én macskám, hanem a már lábadozó nagymamámé aki kicsit konzervatív gondolkozású. Beszélni fogok vele erről.
febr. 12. 22:32
 15/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem életképtelenek voltak a kölkök. Nálam is előfordult amíg kinti volt a macska és nem etették rendesen.
febr. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!