Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak kihúztàk két...

A cicámnak kihúztàk két fogát. A doki azt mondta (nem nekem, mert nem én mentem érte), hogy ne egyen pépeset. De akkor mit ehet? Szárazat nem tud egy ideje, 12 éves.

Figyelt kérdés
jan. 8. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég esett ki a mi cicánknak is, nekünk csak azt mondta a doki, hogy nedves konzervet ne egyen(azt is akkor, amikor visszavittük kontrollra, mert belement a lyukba egy kajadarab) szárazat mondott, amit esetleg meg lehet áztatni vízzel, illetve virsli\parizer darabokat ajánlott(de ezt meg nem értettem, mert ugyanúgy belemehet annak is a darabja) szóval mi szárazat adtunk, meg van ilyen kis krém\paszta, meg a purina pro planos csak sima aszpik cucc.
jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg főtt husit, vagy ha annyira nincs már foga, akkor darált húst?
jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pépeset ne, szóval ilyen folyékonyabb pasztát.


A darált hús IS pépes.

jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A darált hús nem pépes, hanem darabos...
jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!