Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak 1 szer használja az...

Csak 1 szer használja az almot utánna már a szőnyegen végzi el a dolgát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van 1 cicám orvos szerint kb 3 éves lehet 4 hónapja van nálam. Eddig nem volt gond mert nem dolgoztam es amint használta az almot ki tisztitottam. De most már én is dolgozom es a férjem is. Mindig arra erek haza hogy a szőnyegre kakilt, es a csempére pisilt. A szőnyeget fel vettem es mar csak a parketta van de oda is oda piszkol.
jan. 2. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Tegyél ki neki 2-3 almosládát, és takarítsátok naponta, vagy akár reggel-este. Vannak ilyen kis finnyás egyedek. :)
jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Naponta takarítsátok az almot. És próbáljátok szobatisztaságra nevelni.
jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Minek tartod a házba az állatot, nem értem az embereket? Jó hogy nem már feleségül is veszed.
jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Az olyan macska aki már 3 éves nem biztos hogy ezt megtanulja. Lehet hogy kegyetlenül hangzik de én azt hallottam az orrát bele kell nyomni, és megtanulja. A miénk napokig is használja de sok van bele téve a tálcába, viszont a kakit napi szinten kiszedem kislapáttal.
jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Minden nap takatitom tobszor is minden használat után de ha nem vagyunk ithon es 1 szer használta utánna nem megy bele
jan. 2. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Azzal "cseszted el", hogy rögtön kitakarítottad az almot utána, így meg zavarja, nincs hozzászokva, hogy ott is marad, amit odatett. Minimum 1 almostálca kellene még, vagy szoktatni kell ahhoz, hogy használja akkoris, ha nincs kiszedve a produktum.
jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Az olyan macska aki már 3 éves nem biztos hogy ezt megtanulja. Lehet hogy kegyetlenül hangzik de én azt hallottam az orrát bele kell nyomni, és megtanulja. A miénk napokig is használja de sok van bele téve a tálcába, viszont a kakit napi szinten kiszedem kislapáttal



Állatkínzó, te fejedet kellene belenyomni.

jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van öntisztító macska wc is, csak árban elég húzós. De megoldás lehet a másik alomtálca is.
jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy cicára legyen két alomtálca, Jackson Galaxy, a nagy macskasuttogó is így mondta. 😄 A cicák elég kényesek ilyen szempontból, igényesek a tisztaságba. Nem megy bele az alomba, ha nem tiszta, ezért kell legalább kettő.
jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam is 2 WC van 1 macskára, mert ugyanezt csinalja! Napi kétszeri takarítás és 2 WC meg is fogja oldani a problémádat! ☺️
jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!