Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért végzi a kiscicám a...

Miért végzi a kiscicám a dolgát máshová is?

Figyelt kérdés
Nemrég került hozzám egy 2 hónapos kiscica. Az első naptól kezdve nagyon ügyesen használta az almot, odament minden pisi és kaki is. Most 1-2 napja azonban rendszeresen találunk kaki kupacot a fürdőszobában is. Minden nap takarítjuk neki az almot és általában sikerül is belemennie ezért nem értem hogy miért találta magának ezt az új helyet. Azt is észre vettem hogy mindig akkor tette rossz helyre a dolgot amikor nem voltunk otthon, így még tetten érni sem tudtuk. Mit tehetnénk hogy ezek a balesetek ne legyenek? Attól tartok hogy ennyi erővel szépen más helyekre is oda fog csinálni.
2010. okt. 20. 23:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 04:07

Nagyon jót nevettem a válaszodon :DDDDD Amúgy nálunk is így van, nem hagyják egymást wc-zni, és az egyik néha becsinál a fürdőbe, gondoltuk zavarja, ha a másik már belepiszkított, de ha tiszta az alom akkor is csinálja. Lehet, hogy megpróbáljuk berakni az almot a fürdőbe, viszont a párom úgy zuhanyzik, hogy úszik a fürdőszoba utána :DD Tehát az alom is elázna, de majd vhogy megoldjuk :)

2010. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sajna annyira pici a fürdőszoba hogy mi is épp elférünk benne, a macska wc már nem igen. Abban bízunk hogy talán majd magától is leszokik róla, még elég picike azért lehetnek balesetek. Köszi a válaszokat!
2010. okt. 21. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!