Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik valami fűtés macskáknak?

Létezik valami fűtés macskáknak?

Figyelt kérdés
Kinti macsekok, de van macskaházuk. Viszont ma havazott, és láttam, hogy fáznak. Ideiglenesen annyival tudok segíteni, hogy tettem ki egy másfél literes flakonba melegvizet, és ezt cserélgetem óránként, ameddig fent vagyok. Viszont ez nem megoldás, ezért kellene valami fűtés nekik, ami pl 12v-ról megy. Vagy ha tudtok valami diy megoldást, az is jó.
2023. nov. 29. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
2023. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
2023. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Infra film vagy infra panel. A film talán jobb, alulról melegít.
2023. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
25-30W körüli fűtőteljesítmény kell kb., nekem egyszemélyes jól szigetelt, de előlap nélküli macskaházban ennyi a mennyezetfűtés, és kellemes meleget sugároz, de nem túl meleg.
2023. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
mi autóba való (utólag ülésre rakható a huzattal) ülésfűtést tettünk a kutyaház aljára és lefedtük vékony ponyvával , vagy farostlemezzel.
2023. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Buborekos fólia nikecell bélés plüs műszőrme fekhely . Komoly táp .
2023. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk tarthatnád bent is.
2023. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szalma, hőtartó ajtó, hőszigetelés - ez önmagában általában elég, de ha annyira rövid a szőrük, hogy így is fáznak akkor ne legyen kinti, értelem szerűen. Ha nem alkalmas a kinti tartásra akkor ha fejre állsz is fázni fog, nem kuksolhat bent egész télen egy méter x méteres kis odúban. Van amúgy fűtés amit bele lehet tenni, de ismételten nem fognak mindig ott kuporogni.
2023. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne őket inkább bevinni?
2023. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szívesen beengedném őket, de egyik családtagom allergiás a macskára.

De már csináltam nekik egy macskaházat fából és furnérlapból. Tetőt is csináltam rá hogy ne ázzon be. Belsejébe tettem nikecellt meg egy vastag pokrócot illetve egy macskaajtót.

Tökéletes.

2023. dec. 2. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!