Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pukizik ennyit a cicám?

Miért pukizik ennyit a cicám?

Figyelt kérdés

Befogadtam egy kismacskát az utcáról, elvittem orvoshoz és nincs semmilyen baja, semmi betegsége nincs.

Nagyon jó étvágya van, sokat játszik. Gyakran veszem ölbe és rendszeresen érzem azt a büdös kismacska kaki szagot. Szerencsétlent állandóan nézem, nem kakis e a feneke, mert elég kicsi, azt hittem nem tudja magát tisztogatni, de nem, mindene teljesen tiszta. Ebből arra következtetek hogy állandóan pukizik...

Mitol lehet ez? Zavar egy kicsit, de el tudom viselni csak ha vendégek jönnek, ne akarom hogy azt higyjek hogy macskaszarban élek.


2023. nov. 25. 13:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát köszi hogy ezt ideböfögted, kedves utolsó, roppant hasznos volt.... Nem is értem, hogy a maradékot enni miért olyan rossz. Nálunk szokás a hűtőben tartani és másnap is ugyan azt enni.



Azóta megoldódott a dolog,vegyesen kap különböző leveseket zöldségekkel és kölyök tápot.

2023. dec. 10. 08:11
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, látszik nem nagyon vagy képbe. Ne magatokhoz hasonlíts egy állatot. Nem az való neki ami nektek, így dicsekedni a butasággal? Hát kemény világot élünk.
2023. dec. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Elmondanám végre hogy mégis mi a büdös franc bajod van velem?????

Békén hagynál?

Tanácsot kértem, voltak akik segítettek. Leírtam a tapasztalataimat hogy hátha esetleg másnak is segít.

Eltakarodnál mostmár végre ?

2023. dec. 26. 20:47
 14/15 anonim ***** válasza:

10-es valaszt en irtam,azon kivul nem valaszoltam, szivesen, barmikor maskor segitek :D


Nem, tovabbra se valo macskanak zsiros,fuszeres maradek, hiaba vered a melled.

2023. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Te tényleg agyhalott vagy ....

nem értem mi a fene bajod van alapvetően azzal hogy MARADÉK. Képzeld el, 2 napja a karácsonyi maradékot eszem, és nincs a világon semmi bajom tőle, sőt a családomnak sincs baja.


Nyilván nem a sós-borsos zsíros húscafatokat adom annak a szerencsétlen macskának, de tényleg nem értem, hogy miért bánt téged, ha 1-2 napos húslevest kap, amit amúgy se főzök zsírosra.

Elmebeteg városi szokás hogy a leves "színe" a finom, aztán meg összefossa magát tőle a sok idióta, mert lekanalazza az összes zsírt. Na, nálunk nem ilyen.

2023. dec. 28. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!