Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért pukizik ennyit a 3hetes...

Miért pukizik ennyit a 3hetes fiam?

Figyelt kérdés
rengeteget pukizik,de van hogy"minket megszégyenítőket"olyanokat...szegénykém olyankor mindig tekeredik,húzza a lábát,és akkor pukizik,de utána már jobb neki,nem sír.Mitől lehet ez?Azt tudom hogy ezek arra utalnak hogy hasfájós,de a sok puki?úgy tudom az a jó ha tud pukizni,de úgylátom neki minden puki egy szenvedés,nyilván utána jobb,de addig..most akkor jó hogy ennyit pukizik vagy nem?Csak anyatejes,mecsek baby teát iszik néha,van hogy 1nap megiszik 1,5dl-t,de van hogy csak 1-2kortyot.Attól lehet a sok puki,vagy a tejemtől?Nemtudom,és azt se hogy ez gond-e.Szerintetek?Minden pelusozáskor van szinte széklete.
2010. aug. 19. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért adsz neki teát?
2010. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert van hogy 2etetés között nem bírja ki,(mivel 2-3óránként eszik,de éjjel van hogy 4),és végigüvölti,olyankor szoktam neki adni,meg a védőnő mondta hogy nyugodtan adjak neki picit,mert ők is szomjasak,és tényleg,van hogy nagyon jól esik neki,de van mikor egyáltalán nem iszik.De az a jellemző,hogy csak pár kortyot iszik csk 1nap,1szer fordult elő hogy 1,5dl-t megivott 1nap.
2010. aug. 19. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
az én lányom is ezt csinálta. volt, hogy negyed óráig egyhuzamban jöttek a pukik. feküdt a babakocsijában síri csendben és csak nagy durrogásokat lehetett hallani. néha nyűgödködött előtte, de nem volt vészes. én kamillateát adtam neki, mert a tápszertől nem tudott kakilni. szerintem ez normális, legalábbis a lányomnál nem volt semmi, idővel elmúlt.
2010. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne adj neki teát, a gyerek orvos is megmondhatja, az anyatejben megvan minden ami kell neki, az eleje szomj oltó. (Ha tápszeres, az más!)

Az én babám is ilyen volt. vettem neki infacolt, attól jobb lett!

Úgy vettem ki a szavaidból. hogy nem igény szerint szoptatod. Miért nem? Ha úgy látod, hogy éhes, vagy szomjas tedd nyugodtan mellre, úgy neki is jó, meg neked is sokáig lesz tejed.

5 és fél hónapos a lányom, és a mai napig csak anyatejet kap.

2010. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azért nem igény szerint szoptatom,mert ő alakította így az első héten,és ha már így akarta,utána nem álltam át az igény szerintire,amit most már nem is bánok,mert "nem lóg"egész nap amikor ő akarja a cicin,így 3-4óránként eszik,magától kel ha"letelik",előtte ritka mikor felkel,ezért így már beállt neki is szerencsére.Nagyon ritka mikor nyüglődik 2etetés között,de azért nem fogom megszoptatni mikor már ilyen jól beálltunk.Igény szerint akartam én is szoptatni,de ő alakította ki saját magának.Éjjel van hogy 6órát is alszik,mndjuk ez 2-szer fordult elő.
2010. aug. 19. 18:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha pukizik! Ha nem tenné jobban fájna a hasa. Az én lányom is csinálta, mondjuk ő csak ritkán szenvedett tőle. Szépen "kieregette" és nem volt semmi baja. Az elején én is adtam neki ebből a teából, de akkor volt az hogy szenvedett, úgyhogy én abba hagytam és igény szerint szopott. Ez nem azt jelentette nálunk, hogy állandóan a cicin lógott, de ha kérte adtam. A szomjoltásra is tejet adtam. Én ezt láttam a legjobb megoldásnak.
2010. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!