Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja a macskának ha nem...

Lehet baja a macskának ha nem mossák el az etetőtálját?

Figyelt kérdés

Nagymamám sajnos nagyon igénytelen, elég ritkán mossa el a macska tálját. Különféle nedves eledelek maradványai napokon át száradnak benne, mire elmossa valamikor.

Lehet, csak én vagyok túl finnyás, de én 2x egymás után nem adnék már ugyanabból a macskának, anélkül, hogy elmosnám.


Szerintetek lehet tőle valaha is baja a macskának (baktériumok, ételmérgezés, stb), vagy azért ennyitől még nem?


2023. nov. 2. 17:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nedves tápos: Előbb-utóbb igen.

Száraz tápos: várhatóan nem.

2023. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
61%

Az enyémek nem nagyon nyúlnak hozzá ha egy napon belül 2 kaját kapnak nem elmosott tálban. 🤣


Valahogy szoktasd rà a mamidat a higéniára mert bizony bélgyulladást kaphatnak a macskák a romlott ott maradt ételtől amit megesznek a rá öntött frissel együtt.

2023. nov. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!