Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerülhet egy macskána...

Mennyibe kerülhet egy macskának kiműteni a szemét?

Figyelt kérdés
3 éves kandúrom szeme nagyon csúnyán megsérült és a doki szerint ki kell műteni, de ő nem csinál ilyet, így nem is mondott árat. Sajnos nem a legjobb anyagi helyzetben jött ez, de megoldjuk, csak jó lenne már előre tudni mire lehet majd számítani. Hétvége van, ahová vinnénk ott hétfőn lesznek csak elérhetőek, úgyhogy addig várni kell, de megesz az ideg, a cicám miatt is aggódom, meg hogy hogyan szerzek pénzt, ha ne adj isten több, mint amink van. Van valakinek esetleg tapasztalata, hogy mennyi lehet sz annyi? Ilyen tól-ig összeget is írhattok, nem baj, ha nagy az eltérés, az is infó legalább.
2023. szept. 23. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Az állatorvost kellene ezzel a kérdéssel felhívni, ő/az asszisztense fogja tudni, hogy mennyibe fog ez kerülni.


Ha anyagilag meg vag szorulva, akkor facebookon találsz rengeteg cicás csoportot, ahol lehet - akár anyagi - segítséget is kérni.

2023. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Néztem néhány tavalyi árlistát találtam abban az szerepel hogy kb. 35 000 - 40 000 Ft. Ez idénre olyan 45 000 - 50 000 Ft lehet.
2023. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megyeszékhelyen 35 körül mozog.
2023. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok.

Mármint, ahol én élek. Nyilván országosan eltérő lehet, de nem írtál települést.

2023. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha nagy a baj és tényleg nincs annyi még részletfizetési kérelmet meg lehet próbálni kérni a rendelőben.
2023. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában van weboldaluk, ott szokott lenni árlista.
2023. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy van a macska?
2023. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!