Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska hallja az ember...

A macska hallja az ember szívverését ?

Figyelt kérdés
2023. aug. 7. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem süket. :)
2023. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha oda teszi a buksiját a mellkasomhoz akkor igen..
2023. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Milibindi ***** válasza:
100%
Persze
2023. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
10 méterről biztos nem, csak nagyon közelről. De valószínűleg nem sokat foglalkozik vele, és nem próbálja a szívproblémákat diagnosztizálni.😁
2023. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kifinomultabb a hallásuk, mint az emberé, így ha nagyon közel van hozzád, biztos hall valamit, főleg ha erősen ver a szíved.
2023. aug. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Csak mint érdekesség: Vannak betanított kutyák a testben kialakuló rákos daganatok, gócok kiszagolására, cukorbetegség észlelésére és a normálistól eltérő szívhangok felismerésére. Hihetetlen pontos diagnoszták a velük dolgozó orvosok szerint. Valószínűleg a macskák is képesek lennének rá de őket gondolom nehezebb lenne ilyen nem túl érdekes munkára bírni.:D
2023. aug. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom de én hallom a cicámnak. Azt vettem észre a macskak gyorsabban lehetnek ki meg be és gyorsabban ver a szívük mint nekünk embereknek.
2023. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Lélegeznek
2023. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!