Kezdőoldal » Állatok » Macskák » ?Eltűnt mind a 6 kismacska...

?Eltűnt mind a 6 kismacska reggelre.

Figyelt kérdés
Az anyjuk most volt dokinál ezért nem mehetett ki. Este még amikor adtam nekik enni kb 9 óra fele, még láttam őket. 9-10 hetesek. Reggel amikor vittem volna nekik kaját már nem voltak meg, először azt hittem, hogy alszanak az udvaron valahol, de már 8 óra elmúlt azóta. Valakinek bármi ötlete, hogy hova tűnhetett mind a 6 macska egyszerre?

2023. júl. 9. 18:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Akarat kérdése a kóborokat befogni, ivartalanítani.
2023. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
18,19: az anya macskát pár hónapja fogadtuk be, szerintük már akkor vemhes volt, most volt az ivartalanítása, azért is van bent, mert nem szabad a kicsikkel együtt lenni, nehogy bántsák a sebet (gondolom ezt ti is tudjátok). Nem basztuk ki a kölyköket a kertbe, van helyük elég étellel, mindig van mellettük víz, fekvő helyet és játékokat is biztosítottunk, már gazdát is találtunk nekik, mert az anya macska már nem igazán tűri őket és mi sem szeretnénk 7 LÁNY macskát. Úgy gondolom, hogy nincsenek rosszul tartva, mivel mindent megtettem azért, hogy rendbe legyenek.
2023. júl. 9. 22:22
 23/23 anonim ***** válasza:
94%

21 akarat és pénz. Én megtehetném, de nálunk nincs. A volt cégemnél voltak kóborok, ott volt egy kolléga, aki szépen ivartalaníttatta őket, és ha tudott szerzett gazdát.

Persze ez nem magyarország, és magyarországon nem mindenki ilyen szerencsés, hogy megtehesse, ha nem a sajátjairól van szó.

2023. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!